- 10%

Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Jamón Ibérico 50% de Cebo Montaraz

165,57 €
bez podatku 150,51 €
podst. 183,96 €
  • 7000 gr - 7500 gr
  • 7500 gr - 8500 gr

- +

Nowy produkt

  • Prawdziwa uczta, jeden z najlepszych boczków iberyjskich w kraju, który istnieje!
  • Zielona etykieta : 50% Iberico Cebo Ham, specjalnie wyselekcjonowane świnie, powolne suszenie w naturalnych suszarniach w celu uzyskania niezrównanej tekstury, smaku i aromatu.
  • Kończyny tylne świni iberyjskiej, poddane wyłącznie działaniu soli morskiej, BEZ ADITVOS sztuczne , a następnie proces suszenia i dojrzewania, który nadaje im pewne szczególne cechy.

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (19)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Delikatesy Jamón Ibérico 50% de Cebo Montaraz - szynka iberyjska

Od Salamanca , W Ranger produkty są opracowywane ze skrupulatnej selekcji iberyjskich świń oraz powolnego, spokojnego peklowania, aby nadać życiu delikatności, o niezrównanej konsystencji, smaku i aromacie.

W Montaraz, w celu uzdrowienia szynek, są one przenoszone do naturalnej suszarki, w której wilgotność i temperatura są kontrolowane głównie przez mechanizmy wentylacyjne. Temperatura waha się między 15 a 30 ° C w miesiącach, w których trwa suszenie.

W tym czasie szynka w dalszym ciągu ulega odwodnieniu, a także następuje pocenie (dyfuzja tłuszczu między włóknami mięśniowymi, która pozwoli na utrzymanie aromatu po impregnacji).

Ostateczny smak i aromaty zaczynają być generowane na tym etapie, dzięki serii zmian wytwarzanych w białkach i tłuszczach szynki.

Jamon Green Label: Pole Ham przynęty Iberico (szynki pochodzą z mieszańców świń więc nie są w 100% Ibericos, wypukłe swobodnie na pastwiskach oraz zasilane z naturalnych traw, ziół i pasz).

Więcej informacji

Idealne na prezent
Tak
Opakowanie Ozdobne
Tak
Etykieta
Zielona etykieta

Menu

Kod QR

Porównaj 0