- 5%

Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Jamón de Bellota Ibérico 75% Montaraz

421,04 €
bez podatku 382,76 €
podst. 443,20 €
  • 8500 gr - 9000 gr
  • 9000 gr - 9500 gr

- +

Nowy produkt

  • Luksus, jedna z najlepszych iberyjskich szynek Acorn, która istnieje!
  • Czerwona etykieta: Szynka Bellota 75% Iberico, specjalnie dobrane, powolne utwardzanie w naturalnych suszarkach w celu uzyskania niezrównanej tekstury, smaku i aromatu.
  • Ciężary, w zależności od pór roku, od 7 do 9,5 kg

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (19)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Delikatesy Jamón de Bellota Ibérico 75% Montaraz - szynka iberyjska

Od Salamanca , W Ranger produkty są opracowywane ze skrupulatnej selekcji iberyjskich świń oraz powolnego, spokojnego peklowania, aby nadać życiu delikatności, o niezrównanej konsystencji, smaku i aromacie.

W Montaraz, w celu uzdrowienia szynek, są one przenoszone do naturalnej suszarki, w której wilgotność i temperatura są kontrolowane głównie przez mechanizmy wentylacyjne. Temperatura waha się między 15 a 30 ° C w miesiącach, w których trwa suszenie.

W tym czasie szynka w dalszym ciągu ulega odwodnieniu, a także następuje pocenie (dyfuzja tłuszczu między włóknami mięśniowymi, która pozwoli na utrzymanie aromatu po impregnacji).

Ostateczny smak i aromaty zaczynają być generowane na tym etapie, dzięki serii zmian wytwarzanych w białkach i tłuszczach szynki.

Czerwona szyjka: Ham 75% Iberico (szynki się z poprzecznych Ibéricos czysty + Duroc podniesiona swobodnie pastwiska i podawana w ostatnim etapie tuczu naturalnej trawy, aromatycznych ziół i żołędzi świń).

Więcej informacji

Idealne na prezent
Tak
Opakowanie Ozdobne
Tak
Etykieta
Czerwona etykieta

Menu

Kod QR

Porównaj 0