Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Termanthia 2012

209,54 €
bez podatku 173,17 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Uwaga: Ostatnie Sztuki!!!(2)

Nowy produkt

Termanthia przejść do światowej sławy, kiedy krytyk Robert Parker przyznał maksymalną ocenę, 100 punktów. Zobaczmy, co interpunkcji daje anada 2006 rozpoczęliśmy już teraz.
,

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 444 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 444 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (27)

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Termanthia 2012 - wina z toro

br & gt; W tej edycji 2006 Termanthia ewentualnie posiadają te same właściwości, jak lubi zarówno Robert Parker: wielką moc, koncentrację, równowagę, wielką złożoność, elegancję i dojrzałość.

Termanthia 2006 jest przekształcany z powrotem do istoty Toro, wydobytego i wzmocniony przez Stwórcę opanowania, aby osiągnąć największe wyzwanie w mocy wina, subtelności i delikatności w tym samym czasie.

Numanthia winnicy Termes w tym Termanthia 2006, mimo swej wielkiej koncentracji i struktury, udało się wyodrębnić subtelność i delikatność, wciąż bardzo świeży, aromatyczny i długi finisz na podniebieniu.

Wierzymy, że jesteśmy z powrotem do wina, że ​​wszyscy będą pamiętać, jak w zwycięskim Thermantia 2004.

Cardenaliceo fioletowy kolor. Elegancki nos, złożony i intensywny, z aromatem dojrzałych czerwonych owoców dojrzałych, balsmicos, lukrecji, minerałów, tosty z przyjemnym, wyraziste lasu i flores.En ustach jest mocny jednocześnie elegancki, delikatny, smaczny, świetna równowaga , jedwabiste dźwięki z produktów mlecznych, doskonałe taninami i wielka trwałość końcowego etapu. Compeleja retronosowo.
Starzenie: 20 miesięcy w beczce

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Rodzaj Winogron
Tinta de Toro
Zawartość Alkoholu
15.0%
Temperatura Podawania
16
Rocznik
2012
Prezentacja
1 butelka
Idealne na prezent
Tak

Do łączenia z

Łączenie
Sery, Mięso czerwone

Akcesorie

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Porównaj 0