- 21 %

Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Victorino 2017

35,81 €
bez podatku 29,59 €
podst. 45,85 €
promocyjna 21.90 %
  • 750 ml (Botella)

- +

Nowy produkt

  • Victorino Jest to wino z charakterem, tożsamości, ekspresja Tinta de Toro z elegancji, świeżości i złożoności.
  • Victorino jest wykonany z winogron Tinta de Toro winnicy Teso la Monja w O.D. Toro winnica należąca do prestiżowej grupa Eguren ,
  • Teso de Monja urodzony jako nowego wielkiego projektu grupy po sprzedaży swą słynną winiarnię Toro Termes Numanthia grupa Louis Vuitton.

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (23)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Victorino 2017 - wina z toro

Tasting Uwagi:

  • z kolor intensywny wiśniowy pręgierz z warstwą wierzchnią, lekko opalizującej żyje. Satynowa i gęsty.
  • aromaty dobra intensywność, z różnych niuansów aromatycznych czerwonych i czarnych owoców, niektórych dojrzałych, przyprawy, toffi, czekoladowe nuty kwiatowe z aromatem palonej zarośli i minerałów.
  • w usta Jest on skonstruowany i głęboka, pokazując dobrą kwasowość, intensywność smaków owocowych, wyważonego alkoholu, z mieszanka smaków całym podniebieniu smaki mentolu przemieszane z drobnymi gatunków i taniny obfitych owoców, w porządku, ale potężny, że w końcu wygładzona, aby zrobić miejsce dla wielkiego wina. długi finisz.

Rozwój i starzenie:

Urodzony z winogron 100% Tinta de Toro winnic między 45 i 100 lat , Żniwo jest wyłącznie ręcznie, z rygorystycznej selekcji owoców, które są w optymalnych warunków zdrowotnych i dojrzewania w winnicy i winiarni przy użyciu tabeli sortowania. winifikacji jest tradycyjny z destemming 100% wyciśniętą bardzo gładka. Zdeptany podczas fermentacji i lekkiego pompowania. 8 dni fermentacji w temperaturze 26-28 ° C. Maceracji z skórek do 23 dni. Wadliwą fermentacji w nowych beczkach z francuskiego dębu. pobyt 20 miesięcy w nowych beczkach z francuskiego dębu udręczone co 4 miesiące.

ciekawostki

Teso La Monja oprawić początek nowej ery w Toro. Marcos i Miguel Eguren braci, Sierra Cantabria, od lat przyczynia się do przekształcenia tego zamorana willi. Oni zakochali się w v stare winorośle wstępnie filoksery Toro a ich zdolność do rodzenia wyjątkowe wina.

Początkowo bracia Eguren wykonane z winnicy Numanthia Termes , Które sporządziły Termanthia wino który dostał 100 punktów Parker , W 2008 roku sprzedali winnicę, aby Louis Vuitton Moet Hennessy (LVMH) aby rozpocząć karierę solową i poszukiwania nowych winnic z bardzo specyficznych cech, a także w krajach Toresanas. Te winnice mają też więcej powierzchni żwiru, są zorientowane na północ i mają dłuższe okresy wegetacji. Wszystko z myślą o produkcji wina, które przekazują równowagę i elegancję, wydobywając maksymalny potencjał ziemi.

W Teso la Monja jest praktykowane jest również zrównoważone rolnictwo Z nawozów organicznych i delikatnej pracy w magazynie. Tradycyjne metody są w połączeniu z najnowocześniejszą technologią, aby wyodrębnić niuanse mineralnych gleb uprzywilejowanych.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Mocne
Rodzaj Winogron
Tinta de Toro
Rodzaj Starzenia
Con crianza
Zawartość Alkoholu
14.5%
Temperatura Podawania
16
Rocznik
2017
Prezentacja
1 butelka

Nagrody i Wyróżnienia

Robert Parker
93
Punkty Peñín
97
Nagrody i poprzednie oceny
96 Peñín (2014) | 93 Parker (2014) | 96 Peñín (2013) | 95 Parker (2013)
Punkty AporVino
98

Do łączenia z

Łączenie
Mięso grilowane, Dziczyzna, Wędliny, Sery twarde, Wołowina duszona, Kuchnia regionalna, Zupy i gulasze

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Porównaj 0