Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

La Misión de Menade 2020

27,18 €
bez podatku 22,46 €
Ten produkt nie jest już dostępny

Zobacz inne roczniki

Nowy produkt

  • Misja jest nowy białego wina hodowli Menade zastępując V3 Vinas Viejas rozpoznawane.
  • Wykonane z winogron 100% Verdejo pochodzących ze starych winorośli posadzonych w małych gospodarstwach, wszystkie uprawiane zgodnie z wytycznymi rolnictwa ekologicznego.
  • Wino, które reprezentuje autentyczną ekspresję Verdejo: dojrzałe owoce, mineralność i orzeźwiające ziołowe tło.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 57 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 57 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina białe La Misión de Menade 2020 - wina z rueda

Degustacja Uwagi:

  • kolor : Dominacja żółty, pokrytych złotymi refleksami.
  • nos : Natychmiastowe Obecność minerału, dymny i dojrzałych owoców. Zielnych inolvidables prądy - tymianek, liść laurowy i kopru.
  • usta : Tłusta, bogate z dużą ilością objętości. Długie i świeży posmak. Elegancja, osobowość i typowości spacer pod koniec tego wina.

Rozwój i starzenie:

Mission pochodzi ze starych winorośli Planadas w gospodarstwach o glebach głównie piaszczyste. Od rozpoczęcia fermentacji drożdży dzikich w alkoholowych zbiorników ze stali nierdzewnej, wino zakończeniu fermentacji i cria część we francuskich beczkach 500 litrów; część tuby lub rur 5000 do 10000 litrów i częściowo w słojach o różnych pojemnościach opracowanych w procentach gliny z własnymi gospodarstw Menade, powrót do bardziej pochodzenia ziemskiego. Po co najmniej 8 miesięcy starzenia, misja jest butelkowane i dojrzewa przez co najmniej dwa lata.

rarytas:

Menade był pionierem i winiarnia Czy Kyung-soo jedynego Rueda zostać zakwalifikowany jako Ecologica , Możemy także powiedzieć, że mają one ustawione trend w tej dziedzinie.

35 lat temu wyprodukowano wino z Kurczaki posadzone winnice stulatków , Należąca do rodziny, i niemal od początku było widać, że Verdejo Pokazał kilka różnych właściwości do innych szczepów, Verdeja To było osiem lat temu, gdy nabył winnicę rodziny i postanowił rozpocząć szczepienie całą winnicę swoich gospodarstwach Verdeja po masowej selekcji. Verdeja pewne charakterystyczne cechy morfologiczne winogrona są mniejsze, bardziej owalny klastry i jest bardziej odporna na choroby, takie jak Botrytis, aby przedstawić grubą skórę. Aromaty są autentycznym wyrazem Verdejo, mają większą wytrzymałość, ale także większa autentyczność. Parametry badania wykazują więcej wysokiej kwasowości i bardziej skoncentrowany winogron. Poszukiwania Autentyczność, osobowość, doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat, troski i pracy, aby przywrócić naturalną ducha uprawy winorośli były główne filozofie Menade od samego początku.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Białe
Styl Wina
Białe - Intensywne i Kremowe
Rodzaj Winogron
Verdejo
Rodzaj Starzenia
Con crianza
Zawartość Alkoholu
13.5%
Temperatura Podawania
10
Rocznik
2020
Prezentacja
1 butelka
Organiczne
Certyfikowane Organiczne

Nagrody i Wyróżnienia

Robert Parker
90
Nagrody i poprzednie oceny
93 Peñín (2017) | 91 Parker (2017)
Punkty AporVino
94

Do łączenia z

Łączenie
Ryby, Sałatki, Foie, Skorupiaki, Potrawy ryżowe., Biała ryba, Przystawki, Wędliny

Akcesorie

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Porównaj 0