Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Marqués de Riscal Reserva 2015

15,46 €
bez podatku 12,78 €
Ten produkt nie jest już dostępny

Zobacz inne roczniki

Nowy produkt

  • La Rioja klasyczny, cool, cienki , szykowny oraz o dużym potencjale starzenia.
  • Wykonane głównie z winogron pochodzących z winnic odmiany Tempranillo posadzone przed 70., znajduje się w najlepszych glebach Rioja Alavesa ,
  • Jednym z Najstarsze winnic w Rioja która jest wyposażona w najnowszą technologię i najbardziej nowoczesnych obiektów w celu osiągnięcia doskonałości w swoich win.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 32 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 32 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Marqués de Riscal Reserva 2015 - wina z rioja

Tasting Uwagi:

  • wino kolor Cherry całkiem zakryte.
  • aromat balsamico bardzo złożone i pikantny z nutami dojrzałych czarnych owoców i lekko tosty.
  • w usta ma dobrą strukturę, jest smaczne, gęste i okrągłe taniny i eleganckie. Wykończenie jest długa i świeże, z lekkim pamięci dębu.

Rozwój i Aging

Zastrzeżenia Marques de Riscal są wykonane w zasadzie z winogron z winorośli ponad 15 lat Tempranillo, położone w najlepszych glebach wapiennych glinianych Rioja Alavesa. Odmiana ta trzyma się dobrze starzenia w drewnie i butelki starzenia dzięki swojej dobrej równowagi kwasowo i jej drobnymi taninami. W Graciano i Mazuelo odmiany, których udział procentowy w mieszaninie nie przekracza 10%, wprowadzają świeżość i żywość kolorów. Fermentację prowadzi się w kontrolowanej temperaturze 26 ° C w czasie nie przekraczającym 12 moczenia dni. rezerwy Riscal pozostają około dwóch lat w amerykańskich dębowych beczkach, tworząc wino, które mieści się w granicy kanonów La Rioja, chłodnym, drobny, elegancki iz wielką starzenia potencjalnego klasycyzmu. Przed opuszczeniem rynku ma minimalny okres udoskonalenia w butelce na okres jednego roku. Starzenie: 26 miesięcy dojrzewania w amerykańskich dębowych beczkach.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Lekko Pikantne
Rodzaj Winogron
Graciano, Tempranillo, Mazuelo
Rodzaj Starzenia
Reserva
Zawartość Alkoholu
14.0%
Temperatura Podawania
16
Rocznik
2015

Nagrody i Wyróżnienia

Peñín
93
Nagrody i poprzednie oceny
93 Atkin (2014) | 92 Peñín (2013)
Punkty AporVino
94

Do łączenia z

Łączenie
Dziczyzna, Jagnięcina, Wędliny, Do wszelkiego rodzaju mięs, Sery twarde, Kuchnia regionalna, Foie, Potrawy z grila., Zupy i gulasze

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Porównaj 0