Barón de Ley Reserva 2014 [x6]

Nowość! - 13 %

Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

71,50 €

62,09 €

Zaoszczędź: 9,41 €! (-13.16%)

- +

6B - VN06000053

Nowy produkt

  • Baron de Ley Reserva: Owoce i złożoność Rezerwa Siglo XXI
  • Winiarnię inspirowany obrazem i podobieństwem "Châteaux" z Medoc, łącząc wszystkie warunki, które sprawiają, wino dzieło sztuki ,
  • Rzecznik wino: Subtelną harmonijne wino, bardzo dobrze zintegrowane z procesem starzenia dębowego. Zwarta, dobrze wyważona, świeże i smaczne.

Dowiedz się więcej o Barón de Ley Reserva 2014 [x6]

Rewizje dotyczące

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Barón de Ley Reserva 2014 [x6] - wina z rioja

Degustacja Uwagi:

  • Kolor: Atrakcyjny czerwony Rubi ze średnio-wysokiej.
  • nos: zaskakujące przez potężnego charakteru owocowego, zwłaszcza montażowej ze wspomnieniami jego szlachetnego wychowania: ślady kokos, toffi i sugestywnych podpowiedzi zarośli.
  • Boca: silne i przepuszczenie go rozwija Affable poczucie objętości i gładkości, co prowadzi do dłuższego końca, w którym nerw i świeżości w optymalnym kwasowości doprowadza posmak z nutą czerwonych owoców i niskim góry ponownie.

Rozwój i starzenie się

Wykonane głównie z winogron Tempranillo, ale także zawiera 15% 5% Maturana Graziano i , Od jego winnic w Mendavia (Rioja Baja).

Po ręcznym zbiorze winogron przybył do winnicy w idealnym stanie, będąc de łodygach przed włączeniem do zbiorników ze stali nierdzewnej. Fermentację prowadzi się w kontrolowanej temperaturze 29-30 ° C przy codziennym remontages i Cata moszczu. Po dodatkowym maceracji w tygodniu na podstawie analizy sensorycznej głównym kryterium obróbki Baron de Ley optymalnej równowagi pomiędzy dobrą ekstrakcję koloru i struktury, oraz okrągłości tanin i uprzejmości stwierdzono.

To było podniesienie 20 miesięcy w nowych beczkach z dębu amerykańskiego a następnie 24 miesięcy w butelce aż osiągnie swą pełnię do spożycia. Wino nie została poddana żadnej typu przesączono i ustabilizowane tak, może być naturalnie występującą osadu.

ciekawostki

Marzenie się spełniło, Baron de Ley Jest to wino pomyślany i założona w 1985 roku przez niewielką grupę wybitnych specjalistów w Rioja, którzy zdecydują się utworzyć projekt w tym czasie tylko w DOCa Rioja ; winnica inspirowany obrazem i podobieństwem "Châteaux" z Medoc Łącząc wszystkie warunki, które sprawiają, wino dzieło sztuki , Bodega przeznaczone do przetwórstwa Rezerwacje i Gran Reserva doskonałą jakość Zawierające najbardziej zaawansowane technologie.

Gospodarstwo obejmuje również Klasztor Benedyktynów w XVI wieku Który dziś jest siedzibą barona de Ley i idealny do ramy wydarzeń historycznych i kulturalnych, kończąc kompleks z budową wytwórni w drugiej połowie lat 80-tych.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Lekko Pikantne
Rodzaj Winogron
Graciano, Tempranillo, Maturana
Rodzaj Starzenia
Reserva
Zawartość Alkoholu
13.5%
Temperatura Podawania
16
Rocznik
2014
Prezentacja
6 butelek

Nagrody i Wyróżnienia

Punkty Peñín
90

Do łączenia z

Łączenie
Wędliny, Mięso czerwone, Wołowina duszona, Kuchnia regionalna, Do wszelkiego rodzaju mięs, Mięso grilowane, Dziczyzna

Zawartość

Menu

Kod QR