Predicador 2015 [x6]

Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

128,55 €

Ten produkt nie jest już dostępny

Zobacz inne roczniki

6B - VN35100000

Nowy produkt

  • Predicador w hołdzie charakterowi Clint Eastwood w filmie Jasny jeździec .
  • Wykonane z Tempranillo , Garnacha , Graciano i Mazuelo , to zgromadzenie pochodzi od najmłodszych winnic w winiarni, w wieku od 20 do 35 lat.
  • Kaznodzieja to wino pełne życia, potężne, z całym bogactwem i złożonością całego dobrego wina.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 272 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 272 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości.

Dowiedz się więcej o Predicador 2015 [x6]

Rewizje dotyczące

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Predicador 2015 [x6] - wina z rioja

Uwagi do degustacji:
  • Kolor czereśnia z fioletową krawędzią, bardzo intensywna i błyszcząca.
  • W nos zawierają czerwone i czarne owoce, grzywny las, pamiątki z niską górą, przyprawy i punkty mineralne.
  • W ustach jest potężny , świeże i dojrzały z objętość p leno owocowych wrażeń . Dzięki zrównoważonej kwasowości i słodkiej taniny, która przyczynia się struktura i wytrwałość .

Opracowanie i starzenie się:

Kaznodzieja nadaje się odmianom 93% Tempranillo , 3% Garnacha , 2% Graciano , 2% Mazuelo . Winogrona pochodzą winnice w wieku od 20 do 35 lat, z 12 różnych działek. Zbiór jest wykonywany ręcznie w małych pudełkach o wadze 14 kg. Po zebraniu winogrona są transportowane do wytwórni w maksymalnie pół godziny, aby zapobiec utlenianiu. Predicador do przetwarzania, po dokładnym odpędzania fermentacji moszczu w kształcie stożka ściętego i stali nierdzewnej, w temperaturze 19-24ºC przez 7-10 dni depozytów. Wreszcie, po winifikacji, kaznodzieja przechodzi jeden w wieku 15 miesięcy w francuskich beczkach dębowych 1 wina .

Ciekawostki:

Dla wielu Benjamin Romeo jest "kreator wina". Zaczął jako producent winorośli, który pracował dla dużych winiarni, jako Artadi , a po prawie 20 latach rozpoczęcia jego osobistego projektu z Bodega Contador , osiągnęła, że ​​jej wina znajdują się w listach najdroższych restauracji na świecie. W 1995 roku Benjamin nabywa stuletnią jaskinię pod zamkiem San Vicente de la Sonsierra (La Rioja) . W 1996 r. Opracowuje pierwszy zbiór Cueva del Contador i zaczyna kupować vina. W międzyczasie, aby zwiększyć pojemność jaskini, garaż domu jego rodziców, Andres Romeo i Carmen Hilera, która poświęciła niektóre z jego win, została uwarunkowana. Jego międzynarodowe uznanie przychodzi przez amerykańskiego krytyka Roberta Parkera, który daje 100 punktów do zbiorów w 2004 i 2005 roku wina "Contador", wykonanego w garażu. Jako najwyższe kwalifikacje przyznane wina Rioja, do tego czasu .

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Mocne
Rodzaj Winogron
Tempranillo
Rodzaj Starzenia
Con crianza
Zawartość Alkoholu
14.5%
Temperatura Podawania
18
Rocznik
2015
Prezentacja
6 butelek

Nagrody i Wyróżnienia

Punkty Peñín
93

Do łączenia z

Łączenie
Wędliny

Zawartość

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane