Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Viña Salceda Crianza 2019

8,22 €
bez podatku 6,79 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Nowy produkt

  • Vina Salceda Crianza opracowany w Rioja Alavesa Styl francuski zamki Gdzie winnica jest otoczona własnym terenie, w celu Produkujemy tylko czerwone wina o najwyższej jakości ,
  • Nic dziwnego, Więc zdefiniowane Carlos Delgado (Prestiżowe krytyk Pais podróżnego ), A wino zaangażowanie, pełny, ale gładka, z owocowego (jeżyny, tarniny, śliwki), czyste i przejrzyste. Jest słodki i świeży, żywy i smaczne, i żegna się z urzekającym pamięci owoców.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 17 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 17 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Viña Salceda Crianza 2019 - wina z rioja

Tasting Uwagi:

  • kolor: Wiśniowa, dość intensywne.
  • nos: Intensywny aromat, bardzo owocowy. Dojrzałe owoce pestkowe Mirex, Negra- śliwka, pikantne i smoky dotyka -pepper Negra- lufę.
  • usta Szerokie wejście. Przepuścić żarłok usta, o dobrej objętości. Dobra równowaga. Dość trwałe. Posmak dżemu owocowego, Cassis, przypraw.

Rozwój i starzenie:

Wykonane z Tempranillo (95%), z odrobiną Mazuelo i Graciano (5%). Po starzeniu co najmniej 12 miesięcy w beczkach z dębu amerykańskiego, przechodzi butelkę aż jej okrągłości i równowagi.

Winnice i Finca :

Vina Salceda Znajduje się on w Elciego I cieszy się specyficzny mikroklimat, dzięki Kantabria pasmo górskie na północy i Zakres Popyt na Południu , Które są odpowiednio moderowania wpływy Atlantic i Continental-śródziemnomorskiej. Winnice położone są w południowej i południowo-wschodnich zboczach, A wysokość 410-450 metrów, w pobliżu rzeki Ebro a zbiegu rzeki Mayor, gdzie wiatry są oddychanie i chłodzenie winnic, zwłaszcza w cieplejszych okresach letnich.

Winnice są w kategoriach Dehesilla, The Roquial i Valdefrailes i gleby gliniasto-wapienne nadają się do odmian Tempranillo, Mazuelo i Graciano. uprawiany głównie Tempranillo, które sprawiają, że wybór masala z najstarszych działek. Winnice są starannie uprawiane w tradycyjny sposób, a takie grunty są uprawiane, a nie za pomocą dowolnego herbicydu, a wszystkie zadania z przycinania do zbioru winogron odbywa się ręcznie, w sposób rozsądny i zrównoważony sposób. Niska produkcja z hektara i wieku winnice gwarantują doskonałą jakość surowca. Winifikacji odbywa się na miejscu Vina Salceda, w którym Proces jest w pełni kontrolowany, aby wina odzwierciedlają doskonałe właściwości winogron.

ciekawostki:

Vina Salceda, otoczona własnym gospodarstwie , Znajduje się w Elciego Malownicza wioska Rioja Alavesa , Historia Vina Salceda nieco ponad czterdzieści lat, ponieważ rozpoczęła się w 1969 roku, ale konkretny cel jego utworzenia więcej niż uzasadnia jego narodziny: Produkujemy tylko czerwone wina najwyższej jakości.

La Finca składa się głównie z dawnych gruntach trzeciorzędu (miocenu), głównie wapienne-gliniastej macierzystych kompaktowej piaskowca. Jednak nie jest mozaiką innej typologii trzecio- i czwartorzędowych glebach z wapienia do łęgowych głazy. To pozwala im na opracowanie różnych win, zgodnie z każdej działki.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Subtelna Nuta Owocowa
Rodzaj Winogron
Tempranillo
Rodzaj Starzenia
Crianza
Zawartość Alkoholu
13.0%
Temperatura Podawania
18
Rocznik
2019
Prezentacja
1 butelka

Nagrody i Wyróżnienia

Peñín
89
Repsol
91

Do łączenia z

Łączenie
Zupy i gulasze

Akcesorie

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Porównaj 0