Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Artadi Viña El Pisón 2019

289,02 €
bez podatku 238,86 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Uwaga: Ostatnie Sztuki!!!(3)

Nowy produkt

Vina Pison, The mitico 100 Parker Bodegas Artadi w 2004 roku , Pojedyncza winnica, unikalne wina. Symbioza pomiędzy gleby, klimatu, winorośli i człowieka. Uczta doznań pełnych wrażliwości i tajemnicy. Pakiety z subtelnej, delikatnej postaci minerału owocowych, korzennych aromatów i skomplikowanych aksamitnych tanin i kopert. Wino, aby zapisać i cieszyć się magii chwili.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 613 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 613 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Artadi Viña El Pisón 2019 - wina z rioja

Vina El Pison produkuje wina, które odzwierciedla wiedzę o przodkach winnicy i pasji obecnej generacji, która chce utrzymać przy życiu ducha swej winnicy. Pełne subtelnego minerału, delikatnych owoców znaków, złożonych i delikatnych aromatów korzennych i taniny aksamitne i kopertach. Vina ubijak jest zaskakujące wyraziste wino o naturalnej elegancji i głębokich uczuć.

Tasting Uwagi:
Cerise, fioletowy obręczy. Aromaty eleganckie, gdzie nuty mineralne i subtelnie mieszane owoce, podniebienie jest sarboso, z miękkimi taninami i długim posmaku.

Rozwój i starzenie
Wino z pojedynczej winnicy znajduje się w Laguardia, 480 m npm, w pozycji siedzącej na głębokich glebach gliniastych-wapienne, w których przestrzegać maksymalnej ochrony środowiska, gdzie nie ma żadnych pestycydów i herbicydów - Winiarstwo Ecologica - ,

Rocznik 2012 był suche zimy, ze sporadycznymi wiosennych deszczach. Gorące i suche lato w wysokich temperaturach. Przejściowe deszcze w pierwszej połowie września pozwoliło wydłużyć sezon wegetacyjny, co skutkuje optymalną dojrzałość.

Wykonane w 100% Tempranillo winogron, wino zostało dokonane w otwartych zbiornikach z drewnianymi zimnej maceracji i fermentacji przez 24-48 godzin przez 10-12 dni z dwóch dziennych zdeptany i mały remontowany.

W wieku 12 miesięcy w nowych beczkach z francuskiego dębu.

Nagrody i wyróżnienia
Ta mityczna płatności wina już otrzymali prestiżową Parker z 100 punktów anada 2004 i zbiorów po żniwach nadal zbierają wspaniałe nagrody i dobre recenzje.

Guia Penin - 97 punktów
Robert Parker, Rzecznik wino - 97 + Points
Karafka - 99 punktów (Best wina Rioja)
Proensa - 100 punktów

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Lekko Pikantne
Rodzaj Winogron
Tempranillo
Rodzaj Starzenia
Con crianza
Zawartość Alkoholu
14.5%
Temperatura Podawania
17
Rocznik
2019
Prezentacja
1 butelka
Idealne na prezent
Tak
Organiczne
Uprawa Organiczna

Nagrody i Wyróżnienia

Robert Parker
97
Peñín
97

Do łączenia z

Łączenie
Wędliny

Akcesorie

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Porównaj 0