Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Malpuesto 2018

36,11 €
bez podatku 29,84 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Nowy produkt

  • Malpuesto jest Wino ikona projektu Orben od A winnica octogenarian która bierze swoją nominację, wysoką wyrazistość i elegancję Jest to możliwe tylko cieszyć wybranych roczników ,
  • z tylko winnic z ponad 80 lat, nierentowny i wyjątkowy Malpuesto znany ze swoich złych ustawieniach ,

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 76 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 76 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Malpuesto 2018 - wina z rioja

Tasting Uwagi:

  • Intensywny jasny kolor wiśniowy.
  • Aromat dojrzałych czarnych owoców i dzikich.
  • Podniebienie jest zorganizowany i kompleksowy, z kremowym, ziemisty dotyku. Bardzo owocowy, z mięsności. Trwałe i końcowe złożone.

Rozwój i starzenie:

winifikowane 100% Tempranillo z pojedynczej winnicy z ponad 80 lat i bardzo underperforming specjalnej nazwie Malpuesto dla biednych starych ustawień.

Vintage w opakowaniach po 15 kg. Fermentacja alkoholowa w zbiornikach ze stali nierdzewnej z regulacją temperatury i wadliwą fermentacji w nowych beczkach z ręcznego nabijania w dół.

15 miesięcy dojrzewania w beczkach z francuskiego dębu nowego drobnoziarnista ,

ciekawostki:

Artevino rozpoczął swe kroki w świecie wina z ręki Gonzalo Anton, który wraz z grupą przyjaciół i Alava przedsiębiorców, zbudowany w 1987 Bodegas Izadi w sercu Rioja Alavesa.

W 2000 roku dołączył do firmy swojego syna, Lalo Anton, napędza marketing za granicą, a także ekspansję firmy, pod adresami nazwa Artevino projektów Finca Villacreces (DO Ribera del Duero ), Bodegas Vetus (DO Toro i DO Rueda) oraz Orben (DOCa. Rioja).

Cztery winnice utrzymać unikalny i odrębną osobowość, choć mają one ten sam cel: opracowanie wysokiej jakości win z odmian krajowych w najbardziej charakterystycznych obszarów ich nazw pochodzenia, najbardziej prestiżowej Hiszpanii.

Skrupulatny uwagę na szczegóły, opieka i wysiłek podczas uruchamiania jakiegokolwiek projektu, to podstawowe filary w każdym z win produkowanych winnice, poszukiwanie i przekazywanie tożsamości każdego obszaru, charakter każdym kraju, w związku z tym, w nim, to wielka wartość.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Mocne
Rodzaj Winogron
Tempranillo
Rodzaj Starzenia
Con crianza
Zawartość Alkoholu
14.5%
Temperatura Podawania
16
Rocznik
2018
Prezentacja
1 butelka

Nagrody i Wyróżnienia

Peñín
94

Do łączenia z

Łączenie
Dziczyzna, Przystawki, Wołowina duszona, Kuchnia regionalna, Wędliny

Akcesorie

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Porównaj 0