Carabal One Graciano 2017

Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

7,22 €

  • 750 ml (Botella)

- +

Nowy produkt

La Bodega: "Bodegas Carabal '

Jest to nowy i ekscytujący projekt, w którym zainwestowali wiele wysiłku, dużo czasu i za dużo pieniędzy, że jego właściciel Antonio Banus Ferre, którzy umieścić wszystkie swoje wysiłki w celu stworzenia tej winnicy na farmie kupił dwie dekady temu w Sierra de Guadalupe, w perspektywie Cacereno Alia.
,

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 15 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 15 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości.

Dowiedz się więcej o Carabal One Graciano 2017

Rewizje dotyczące

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Carabal One Graciano 2017 - wina z ribera del guadiana

Jakość gwarantowana jest, według znanego winiarza Ignacio de Miguel, doradca do winnicy, choć przyznaje, że nie było to łatwe przedsięwzięcie, ale raczej skomplikowane wyzwanie, Extremadura, chociaż jest to świetny region winiarski, drugi w rozszerzenie Hiszpanii, jest złożona. Ale dzięki wysiłkowi i entuzjazm wprowadzone do tego projektu było naprawdę różne wina z własnej osobowości i to bardzo pojedynczej rzeczy, zasadzone w winnicy dokładnej kombinacji odmianową dla każdego z win sprzedawanych.

żniwa

Winobranie w Finca el Carabal 2006 sprzyjała uzyskaniu dobrych win, ponieważ jest to rok w schemacie odpowiedniej temperatury i opadów deszczu i słonecznych godzin odpowiedniej dla prawidłowego dojrzewania winogron, który został zakończony jeden miesiąc września ciepłe dni i chłodne noce.

Rozwój i Aging

Rocznik 2006 odbyła się wieczorem we wrześniu i po starannej selekcji i miękkie wynikających i kruszenia się encuba w małych zbiornikach ze stali nierdzewnej. Po maceracji na zimno po około 48 godzinach fermentacji przy regulowanej temperaturze, a następnie przez 2 tygodnie maceracji występuje. Po wadliwą fermentacji wino jest przechowywane w beczkach z dębu francuskiego i amerykańskiego.

Wino: "Tasting Uwagi '

Głębokie wiśniowy wysokiej warstwy. Kompleks zapach z charakterem mineralnej, owoców leśnych i tosty. Mięsiste w ustach mocny, powolnym krokiem. Bardzo wyraziste, z wielką złożoność smaków w ustach. Rico posmak, który wróży długą żywotność w butelce.
Starzenie: 10 miesięcy Barica francuskiego i amerykańskiego dębu.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Rodzaj Winogron
Graciano
Rodzaj Starzenia
Zawartość Alkoholu
14.5%
Temperatura Podawania
16
Rocznik
2017
Prezentacja
1 butelka

Do łączenia z

Łączenie
Jagnięcina, Do wszelkiego rodzaju mięs, Mięso czerwone, Kuchnia regionalna, Mięso białe, Wołowina duszona

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR