Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Protos Roble 2018

9,29 €
bez podatku 7,68 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Nowy produkt

  • Protos , Co w języku greckim oznacza pierwszy Jest to jeden z Hiszpańskie winnice historyczna panorama , Fakt ten urodził się w 1927 roku i Było to pierwsze, że opracowanie wina w Ribera ,
  • Protos Roble jest Auno wina więcej przystępne piwnica, choć jest to również Klasyczny i pomiędzy Ribera ,
  • Wino cieszyć Gdzie można docenić zarówno świeżość tak samo jak łagodne starzenie baryłkę tosty, perfekcyjnie zmontowane.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 19 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 19 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Protos Roble 2018 - wina z ribera del duero

Tasting Uwagi:

  • COLOR Wiśniowa z fioletowym, czystym i jasnym wykończeniem.
  • NOS Bardzo wyraziste, mocne, złożone ze świeżych owoców, słodkich przypraw, nutami czerwonych jagód.
  • USTA intensywne, owocowe, toasty, okrągłe taniny i dobry posmak.

Rozwój i starzenie:

Wykonane z 100 Tinta del Pais (Tempranillo) z winnic ponad 25 lat, podręcznik zbiorów została przeprowadzona w opakowaniach po 20 kg. Tabela wyboru. Maceracja z skór przez 15 dni w temperaturze 24 ° C To podniesienie 6 miesięcy w amerykańskim dębie i 6 miesięcy w butelce ,

ciekawostki:

Protos filozofia pracy jest "Jakość przede wszystkim". W związku z tym, że cały proces prowadzący do wytwarzania wina poddawany dokładnej analizy. Winnic są dokładnie kontrolowane przez techników i specjalistów w całym cyklu wzrostu, co prowadzi do produkcji wysokiej jakości. Daje również szczegółowe informacje na temat wszystkich winogron użytych w naszym opracowaniu przed przybyciem na naszych obiektach.

Żniwo jest instrukcja do 100%. W ostatnich latach, połowa produkcji zbierany jest w opakowaniach po 20 kg, winogrona rozwinąć liderów. To gwarantuje, że tylko całkowicie zdrowe, całe winogrona dotrzeć do zbiorników fermentacyjnych.

Ze względu na jego wielką troską o jakość, a dzięki mocnej inwestycji Protos opracowała unikalny program R & D, który analizuje nie tylko winogrona, ale działa również beczki zakupione od różnych dostawców.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Subtelna Nuta Owocowa
Rodzaj Winogron
Tempranillo
Rodzaj Starzenia
Con crianza
Zawartość Alkoholu
14.0%
Temperatura Podawania
15
Rocznik
2018
Prezentacja
1 butelka
Punkty AporVino
94

Nagrody i Wyróżnienia

Peñín
91

Do łączenia z

Łączenie
Przekąski i przystawki., Makarony, Drób, Grzyby, Przystawki, Wędliny, Potrawy ryżowe., Sery, Do wszelkiego rodzaju mięs, Foie

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Porównaj 0