Nowość!

Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Protos Roble 2018

9,22 €
bez podatku 7,62 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Nowy produkt

  • Protos , Co w języku greckim oznacza pierwszy Jest to jeden z Hiszpańskie winnice historyczna panorama , Fakt ten urodził się w 1927 roku i Było to pierwsze, że opracowanie wina w Ribera ,
  • Protos Roble jest Auno wina więcej przystępne piwnica, choć jest to również Klasyczny i pomiędzy Ribera ,
  • Wino cieszyć Gdzie można docenić zarówno świeżość tak samo jak łagodne starzenie baryłkę tosty, perfekcyjnie zmontowane.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 19 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 19 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości.

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Protos Roble 2018 - wina z ribera del duero

Tasting Uwagi:

  • COLOR Wiśniowa z fioletowym, czystym i jasnym wykończeniem.
  • NOS Bardzo wyraziste, mocne, złożone ze świeżych owoców, słodkich przypraw, nutami czerwonych jagód.
  • USTA intensywne, owocowe, toasty, okrągłe taniny i dobry posmak.

Rozwój i starzenie:

Wykonane z 100 Tinta del Pais (Tempranillo) z winnic ponad 25 lat, podręcznik zbiorów została przeprowadzona w opakowaniach po 20 kg. Tabela wyboru. Maceracja z skór przez 15 dni w temperaturze 24 ° C To podniesienie 6 miesięcy w amerykańskim dębie i 6 miesięcy w butelce ,

ciekawostki:

Protos filozofia pracy jest "Jakość przede wszystkim". W związku z tym, że cały proces prowadzący do wytwarzania wina poddawany dokładnej analizy. Winnic są dokładnie kontrolowane przez techników i specjalistów w całym cyklu wzrostu, co prowadzi do produkcji wysokiej jakości. Daje również szczegółowe informacje na temat wszystkich winogron użytych w naszym opracowaniu przed przybyciem na naszych obiektach.

Żniwo jest instrukcja do 100%. W ostatnich latach, połowa produkcji zbierany jest w opakowaniach po 20 kg, winogrona rozwinąć liderów. To gwarantuje, że tylko całkowicie zdrowe, całe winogrona dotrzeć do zbiorników fermentacyjnych.

Ze względu na jego wielką troską o jakość, a dzięki mocnej inwestycji Protos opracowała unikalny program R & D, który analizuje nie tylko winogrona, ale działa również beczki zakupione od różnych dostawców.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Subtelna Nuta Owocowa
Rodzaj Winogron
Tempranillo
Rodzaj Starzenia
Con crianza
Zawartość Alkoholu
14.0%
Temperatura Podawania
15
Rocznik
2018
Prezentacja
1 butelka

Do łączenia z

Łączenie
Foie, Przekąski i przystawki., Makarony, Drób, Grzyby, Przystawki, Wędliny, Potrawy ryżowe., Sery, Do wszelkiego rodzaju mięs

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane