Protos Crianza 2014 [x6]

Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

112,59 €

- +

Uwaga: Ostatnie Sztuki!!!(10)

6B - VN23700104

Nowy produkt

  • Protos , od greckiego "PIERWSZY" , ma pychę bycia Pierwsza winiarnia Ribera del Duero , projekt, który rozpoczął się w 1927 roku i który co roku rośnie i rośnie.
  • Klasyczny w Ribera del Duero i jeden z najwierniejszych przedstawicieli winnicy. Wino, które nie zawiedzie nikogo, - 93 Punkty Penin..
  • Wino elegancki i owocowy z nutami korzennymi i mineralnymi starzenia, które następnie są odbijane integralnie do przejścia przez usta, pozostawiając nas długa i bardzo przyjemna pamięć ,

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 239 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 239 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości.

Dowiedz się więcej o Protos Crianza 2014 [x6]

Rewizje dotyczące

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Protos Crianza 2014 [x6] - wina z ribera del duero

Uwagi do degustacji:
  • Czereśnia czerwona z wykończeniem granatu i fioletowymi błyskami.
  • Skomplikowany nos, z delikatnymi nutami drewna dobrze połączonymi z owocami.
  • Smak uporządkowany i mięsisty, z dojrzałymi i tłustymi taninami. Zakończ w długich ustach z przewagą prażonych nut.
Opracowanie i starzenie się

Zbiór odbywa się ręcznie na 100% winogron Tempranillo , W ostatnich latach połowa produkcji zbierana jest w skrzynkach po 20 kilogramów, winogrona są rozszerzane na tablicach klasyfikacyjnych. To gwarantuje, że tylko całkowicie zdrowe, całe winogrona dotrzeć zbiorniki fermentacion.Debido jego wielką troską o jakość, a dzięki ciężkiej inwestycji Protos opracowała unikalny program R & D, które nie tylko analizuje winogron , ale także prace beczkowe nabyte od różnych dostawców.
Protos ma około 100 hektarów własnej winnicy i jest zaopatrywany w około 500 hektarów należących do jej partnerów oraz 300 innych plantatorów winorośli w regionie, którzy stali się stałymi dostawcami.
Starzenie się jest 12 miesięcy w beczkach z dębu amerykańskiego i francuskiego i inne 12 w swojej własnej butelce ,

Ciekawostki
Protos, z greckiego "PIERWSZA", ma pychę i przywilej, że osiągnął dojrzałość i odpoczynek w największej i pierwszej z winiarni w okolicy, utrzymując swoją sławę z biegiem czasu. W 1927 roku odwaga i przywiązanie do ziemi plantatorów winorośli w regionie, udało się zjednoczyć najlepsze wysiłki, aby stworzyć winnicę, pierwszą z Ribera. Przyszły projekt, który oprócz tego, że dotarł do nas w nienaruszonym stanie aż do naszych dni, rośnie i mnoży się każdego roku, a jego nazwa wzięła górę w najwyższym punkcie międzynarodowej sceny. Trzydziestolecie przypuszczają, że ich ostateczne rozstrzygnięcie nastąpiło w międzynarodowy Tym bardziej, że wystawa uniwersalna Barcelony z 1929 r. Nadała swoim czerwonym winom złoty medal, firma bardzo szybko się rozwinęła, a pierwsze problemy przestrzeni zostały podniesione, rozpoczynając ekspansję w całym regionie. Budowa starzejącej się piwnicy zaczyna się w sercu góry, która podtrzymuje zamek Penafiel.
Taka jest jej marka i prestiż, że w latach 80-tych pasek wina o uznanym znaczeniu przyjmuje nazwę Ribera de Duero, aby zidentyfikować Radę Regulacyjną Wyznania Pochodzenia, która będzie czuwać nad jakością win z tego obszaru. W 1995 roku piwnica ze starzeniem została rozbudowana i skonsolidowana w ramach międzynarodowej panoramy vinicola.
Projekt rozwija się wraz z przejęciem w Anguix (Burgos) winnicy o pojemności do trzech milionów kilogramów winogron, z czego 1,5 miliona przechodzi przez stół selekcyjny. Ta winiarnia jest wyposażona w najbardziej zaawansowane techno
Filozofią Protos w pracy jest "Jakość ponad wszystko". Z tego powodu cały proces prowadzący do produkcji wina przechodzi dogłębną analizę. Winnice są dokładnie kontrolowane przez techników i specjalistów w całym cyklu wzrostu, w wyniku produkcji najwyższej jakości. Daje to również szczegółowe informacje na temat wszystkich winogron, które są używane w naszym przygotowaniu przed przybyciem do naszych zakładów.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Lekko Pikantne
Rodzaj Winogron
Tempranillo
Rodzaj Starzenia
Crianza
Zawartość Alkoholu
14.5%
Temperatura Podawania
16
Rocznik
2014
Prezentacja
6 butelek

Nagrody i Wyróżnienia

Punkty Peñín
93
Nagrody i poprzednie oceny
Złoty Medal dla Protos w mieście Porto.
Punkty AporVino
95

Do łączenia z

Łączenie
Sery twarde, Wędliny, Wołowina duszona, Potrawy z grila., Kaczka, Kuchnia regionalna, Mięso czerwone, Przekąski i przystawki., Zupy i gulasze, Przystawki, Mięso grilowane, Drób, Makarony, Dziczyzna, Mięso białe, Ryby, Jagnięcina, Mięso grilowane, Potrawy ryżowe.

Zawartość

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR