Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Pesquera Crianza 2020

26,05 €
bez podatku 21,53 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Nowy produkt

Geneza legendy, wybitny nauczyciel czerwony Alejandro Fernández

Światowej sławy wina z osobowości, bardzo owocowy i mocny, który doskonale odzwierciedla styl winnicy i jego twórca, Alejandro Fernandez. Wino czyni różnicę.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 55 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 55 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Pesquera Crianza 2020 - wina z ribera del duero

z kolor Intensywny wiśniowy z kardynałów, wielu kolorów, za dom marki. Lagrimas podjęte, bardzo wysoką warstwę, która nadaje temu winu wspaniały kolor. w nos intensywne aromaty czarnych owoców, drewna składa się z bardzo subtelny sposób, pozostawiając w centrum uwagi na owoce, przyprawy przypominające czarnego pieprzu, aromaty wtórne wziąć na ich rolę w elegancki sposób. w usta wzniosłe, przypominają nam kolejny owoc, który znaleźliśmy w nosie, długie, eleganckie, pełne, pełne życia i tym samym gotowe do picia.

Rozwój i Aging
Wina Pesquera są zawsze wykonane z całych owoców, pozbawionych łodyg. Maceracji w kontrolowanej temperaturze, trwa dwa do trzech tygodni. Po naciśnięciu bez sprecyzowania, wina przejść bezpośrednio do mądrego i subtelnym połączeniem amerykańskich dębowych beczkach, z innym hiszpańskim i francuskie tosty. Beczki zawsze odnawiane w celu uzyskania najwyższej jakości wina. Jest w beczce, gdzie robi się okrągłości smaku i aromatu, który dociera usta i staje elegancji.

Alli odpoczynek między częstym dekantacji przez 18 miesięcy Pesquera win czerwonych i nie mniej niż 24 miesięcy Reservas i Gran Reserva.

Następnie należy tylko do butelek, a w pozostałej części z butelki przez 6 miesięcy zakończony przejmują pełne smaku.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Mocne
Rodzaj Winogron
Tempranillo
Rodzaj Starzenia
Crianza
Zawartość Alkoholu
14.0%
Temperatura Podawania
14
Rocznik
2020
Prezentacja
1 butelka
Punkty AporVino
95

Do łączenia z

Łączenie
Sery

Akcesorie

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Porównaj 0