Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Phylos 2016

16,95 €
bez podatku 14,01 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Nowy produkt

  • FILOSY czy on jest wieś z piwnicy Czy on jest zabytkowe odbicie i jeden z obszarów z większym potencjałem z Ribera del Duero .
  • Wykonane z winogron 100% tusz wiejski (tempranillo), jest to kolor czerwony delikatny , zrównoważony , smaczny i bardzo Witamy .
  • Według Luisa Gutierreza , w jego twarz dla Roberta Parkera , Jest jedno z najcenniejszych win w Ribera del Duero .

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 35 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 35 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Phylos 2016 - wina z ribera del duero

UWAGI KATA:

  • Pogląd : Z kolor czerwony wiśnia, czysta i średnio wysoka warstwa .
  • Nos: aromaty pikantne i intensywne, złożone i świeże czarne owoce.
  • Usta: W ustach Jest zrównoważone i świeże, zdominowane przez owocowy charakter i aksamitne taniny oraz dobrze zintegrowane drewno. Ma dobrą trwałość w ustach.
OPRACOWANIE:
Wykonane z różnorodnością w 100%
Tempranillo . Winnica do produkcji wina PHYLOS znajduje się w gminach Fuentelcésped i Fuentespina. Krajobraz składa się z łagodnych zboczy, na których winnicę przeplatają zarośla dębu ostrokrzewu. Gleby utworzone w miocenie, głównie przez wapienie, czerwonawe gliny piaszczyste i margle ilaste. Wszystkie działki leżą na wysokości od 840 do 900 m npm. Wszystkie jego winnice są sadzone w kielichach, zgodnie z tradycją. Data sadzenia waha się między 1964 a 2003 (średnia wieku 38 lat). Uzyskany średni plon wynosi 4000 kg/ha.

Przygotowanie grawitacyjne. Odszypułkowane bez miażdżenia w celu zachowania integralności jagód. Fermentacja odbywa się w zbiornikach ze stali nierdzewnej o małej pojemności, w miarę możliwości rozdzielając paczki. Stosowane są rodzime drożdże. FML w zbiorniku ze stali nierdzewnej. Dojrzewało przez 12 miesięcy w nowych 30% i używanych beczkach z dębu francuskiego o pojemnościach 225l, 300l i 500l.

CIEKAWOSTKI:
Phylos to starożytny grecki termin używany w odniesieniu do braterskiej miłości, przyjaźni i przywiązania. Jest to również nazwa, którą winiarnia Fuentelcésped De Blas Serrano chciała nazwać jedno ze swoich win.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Lekko Pikantne
Rodzaj Winogron
Tempranillo
Rodzaj Starzenia
Con crianza
Zawartość Alkoholu
14.0%
Temperatura Podawania
14
Rocznik
2016

Nagrody i Wyróżnienia

Peñín
92

Do łączenia z

Łączenie
Potrawy ryżowe., Grzyby, Mięso białe, Dziczyzna, Wędliny, Do wszelkiego rodzaju mięs, Mięso czerwone, Jagnięcina

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Porównaj 0