Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Pingus 2019

1 748,57 €
bez podatku 1 445,10 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Niewiele sztuk zostało, oczekując więcej od winnicy.

Nowy produkt

Dominio Pingus, mała winnica rzemieślnik, który zrewolucjonizował rynek wina hiszpańskie w latach 90., wykonane w ręku to doskonałe czerwone wino O.D. Ribera del Duero został oceniony 100 punktów Parkera. Chcesz poznać jako jeden z najlepszych hiszpańskich win produkowane? Wyjaśnimy, dlaczego Pingus 2011 jest doświadczenie, którego nie można przegapić.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3712 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 3712 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Pingus 2019 - wina z ribera del duero

Dominio Pingus: DO Ribera del Duero rzemiosła

Pingus domena jest wynikiem filozofii agronomów i Oenologist Peter Duńczycy Sisseck Który przybył do Hiszpanii w 90 do przejęcia zarządzania winnicy Hacienda Monasterio. Zniewolony przez bogatych ziem Ribera del Duero i starych winnic, postanowił osiedlić się w obszarze, do przeprowadzenia własnego projektu wspieranego przez kunsztu wyjątkowy czerwonego wina.

To urodzony w 1995 Dominio Pingus Winnicy Peter Sisseck się na podstawie ich badań terenowych, intuicyjny i innowacyjnego ducha i, oczywiście, świadomość, że jego wuj, winiarz Peter Vinding, zaszczepił w swoich młodzieńczych lat w regionie Bordeaux. Efektem tej pracy jest sukces bajeczne czerwone wina produkowane w ich winnicy tradycyjny sposób z naturalnych środków.

A przed przejściem do rozmowy na temat funkcji tego wspaniałego wina, należy pamiętać, że można kupić wino w Internecie właśnie tutaj, i cieszyć się wysoko oceniane cechy Pingus 2011.

Pingus 2011: Jak mit win hiszpańskich wykonane?

Czerwone wino Pingus jest podniesiona z większą mim winnica Dominio de Pingus. I despalillado rękę, wykonana z ręcznie wyselekcjonowanych winogron w jego ripest odrzucając mniej odpowiednie winogrona; i poszedł pieszo. Proces opracowania tego wina jest starannie a następnie krok po kroku bliżej, więc piwnicy może skupić się na bardzo ograniczoną, ale wysokiej jakości produkcji.

Winogrona, 100% Tempranillo Pochodzą najpiękniejsze Stare winorośle od 50 do 70 lat małych działek o powierzchni 5 hektarów Peter Sissek nabytych w regionie Ribera del Duero.

To czerwone wino domena Pingus robi naturalnej fermentacji, tak, że utrzymuje się najbardziej autentyczny zapach i smak winogron, po czym przenosi się do beczki, aby przejść do następnej fermentacji. Beczki te, francuski dąb, pochodzą z Bordeaux i są uznawane za najlepsze beczki świata , Po tej pierwszej fermentacji, wino przeszedł do nowej beczki, w których prowadzą hodowlę.

Degustacja pamiętać Pingus 2011

Ten Pingus 2011, które przedstawiamy w naszym sklepie internetowym win Aporvino, Pochodzi z anada ocenę "Excellent" w Ribera del Duero. Parker 100 punktów i 98 punktów penin Pingus 2011 prezentuje głębokie wiśnia wysokiej warstwy i bordowy czerwoną obwódką.

W nosie to intensywne i trwałe, stylowe , Pieczone notatki i nutą dojrzałych owoców i dżemem czarny śliwek i wspomnienie czerwonych owoców, w wyniku intensywnej uczucie owocowy koncentracji ze względu na staranny dobór winogron w jego prawym punkcie dojrzewania. Głęboki aromat owocowy, słodkich przypraw z grzywny, ziemisty kakao, niuansów i dać głośność na tej niezwykłej Pingus 2011, który przedstawia złożone i wyraziste.

Na podniebieniu, to jest bardzo Pingus 2011 smaczne, z dużą koncentracją dojrzałych owoców; bardzo okrągłe i wysokie stężenie dojrzałe i jedwabiste taniny wysokiej jakości, długo zalegających wykończenie.

Idealny do towarzyszenia foie i czerwone mięso tak jak Wskazane jest, aby służyć 16ºC w celu zwiększenia ich właściwości.

Pingus 2011 jest uczuciem, które wszelkie miłośnik wina chcą doświadczyć. Ciesz się tym wspaniałym przedstawicielem wytwórni Dominio Pingus i Kup teraz w Nasz sklep z winami w Internecie.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Mocne
Rodzaj Winogron
Tempranillo
Rodzaj Starzenia
Con crianza
Zawartość Alkoholu
12.5%
Temperatura Podawania
16
Rocznik
2019
Prezentacja
1 butelka
Idealne na prezent
Tak
Organiczne
Certyfikowane Demeter

Nagrody i Wyróżnienia

Robert Parker
97
Peñín
98

Akcesorie

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Porównaj 0