Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Viña Sastre Roble 2020

14,00 €
bez podatku 11,57 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Nowy produkt

Z winnicy Hermanos Sastre, Zamek w Ribera del Duero, Severiano Sastre był pionierem w tym wielkim projekcie i już w latach 50-tych opracowano pierwsze wina w podziemnych piwnicach la horra. Jego filozofia jest prosta: stworzyć ograniczoną produkcję z nieograniczoną troską. Mim Mim.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 29 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 29 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Viña Sastre Roble 2020 - wina z ribera del duero

Vina Sastre postanowił skoncentrować wszystkie swoje wysiłki na co doskonałe wina z Tempranillo lub Tinta del Pais winogron tradycyjnego systemu, ale stosując najnowsze techniki, vendimina i ręcznego sortowania i starzenia się amerykańskiego dębu i fraces. Vina Sastre Roble jest najmłodszym winiarnia z młodszych winorośli z winnicy, które są chronione przez duży las sosnowy z kontynentalnym klimacie Ribera del Duero. Od początku zdecydowaliśmy się na uprawę ekologiczną wyraźnie znoszącej wszystkie rodzaje nawozów mineralnych i środków ochrony roślin.


Kolor intensywny wiśniowy, prawie nieprzezroczyste, z bordowym wykończeniem. Wysoka warstwy i wielka złożoność aromatyczne gdzie znajdziemy zacięciu porzeczki i owoców punktów. nowe drewniane bardzo dobrze zintegrowane z całego wina. W ustach jest bardzo smaczne i mocny, z doskonałą równowagę alkoholu kwasowości. Drobne lasy, długi finisz i uporczywe zgrupowane tosty notatki. Pełny aromat wina, aromatyczne, złożone i bardzo wyważone, łatwe i przyjemne do picia.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Subtelna Nuta Owocowa
Rodzaj Winogron
Tempranillo
Rodzaj Starzenia
Con crianza
Zawartość Alkoholu
14.0%
Temperatura Podawania
16
Rocznik
2020
Prezentacja
1 butelka
Organiczne
Uprawa Organiczna
Punkty AporVino
91

Nagrody i Wyróżnienia

Robert Parker
90

Do łączenia z

Łączenie
Sery, Potrawy ryżowe., Wołowina duszona, Wędliny, Do wszelkiego rodzaju mięs, Kuchnia regionalna

Akcesorie

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Porównaj 0