Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Corimbo I 2015

42,60 €
bez podatku 35,21 €
  • 750 ml (Botella)

Rabaty ilościowe:

x 6: 40,27 € /butelka PTU Oszczędzasz 13,95 €

- +

Nowy produkt

Drugi rocznik ten wielki Ribera del Duero z winorośli ponad 50 lat winogrono Tinta Fina uprawiane z maksymalnym poszanowaniem środowiska naturalnego, bez użycia nawozów sztucznych, herbicydów lub produktów syntetycznych. CORIMBO I przedstawia krajobraz Ribera del Duero w filiżance, owocem niesamowitej anada które zachwyci ,

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 90 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 90 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Corimbo I 2015 - wina z ribera del duero

Tasting Uwagi:

głęboka warstwa bardzo intensywny kolor, z bardzo ciemnym tle i Red Cherry wykończenia. Nos bardzo intensywny, głęboki, bardzo elegancki, odurzający. Doskonale zmontowany drewna. Wiele dojrzałych czarnych owoców, w linii śliwki i jeżyny. nutami mineralnymi i słodkich przypraw doskonałej jakości, czarne odczucia czekolady w połączeniu z dojrzałych owoców i śliwki złamanej kości pojawiają. W bardzo dużych ustach, uczucie pełności w winie wchodzi w usta, dojrzałe i świeże owoce czarnego, minerał, z lekkim posmakiem czekolady. Via potężnego retronasal, orzeźwiające i balsamiczną nutą aromatyczne rośliny w lesie sosnowym. Ten wysokiej jakości taniny. Doskonała posmak bardzo dojrzałych czarnych owoców, kakao i orzeźwiające nuty balsamiczne. Niesamowite uczucie przyjemności w ustach, mocy i elegancji w tym samym czasie.

Rozwój i starzenie

Wytworzone z winogron 100% Tinta del Pais (Tempranillo), starannie wyselekcjonowanych winogron ze starych winorośli ponad 50 lat znajdują się na płatności Horra i Roa (Burgos). Fermentacja odbywa się w kadziach dębowych przez 18 dni, a okres zapadalności 14 miesięcy w beczkach 80% francuskiego dębu i 20% amerykańskiego dębu. Stabilizacja w sposób naturalny i klarowania z białka jaja jest wykonywana.

Prestiżowy brytyjski magazyn Decanter wybrano CORIMBO I jako "Platinum Best In Show" The najlepsze czerwone wino na świecie ponad 15 funtów wykonane z odmian hiszpańskich.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Mocne
Rodzaj Winogron
Tempranillo
Rodzaj Starzenia
Con crianza
Zawartość Alkoholu
14.5%
Temperatura Podawania
16
Rocznik
2015
Prezentacja
1 butelka
Organiczne
Uprawa Organiczna

Nagrody i Wyróżnienia

Peñín
94
Nagrody i poprzednie oceny
95 Dekanter - Najlepsze czerwone wino na świecie ponad 15 funtów

Do łączenia z

Łączenie
Do wszelkiego rodzaju mięs

Akcesorie

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Porównaj 0