Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Viña Fuentenarro Reserva 2016

21,21 €
bez podatku 17,53 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Nowy produkt

  • Wino ze wszystkimi osobowości Horra W taki sam Sercem Ribera del Duero , Jeden z najlepszych obszarów adaptacji odmiany Tempranillo świecie.
  • rezerwowy z jeden z najstarszych winnic w Ribera del Duero , 75 lat Okrągłe, zrównoważony i mięsiste i mocne taniny. wielki kwasowości.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 45 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 45 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Viña Fuentenarro Reserva 2016 - wina z ribera del duero

Degustacja Uwagi:

  • Kolor: bordowy Sukienka piękna szata, z fioletowym wykończeniem. Szeroki rozdarcia krawędzi szkła, lekko przyciemnione spada powoli przez kielich kryształu.
  • Nos: Zdominowany exultant i przytłaczające sposób pierwotne aromaty, które pokazuje zdecydowanie francuskich dębowych beczkach. Huśtawki między czarnym i czerwonym owoców, przeważają szczere uczucia i dobrze zdefiniowane, Cassis, czarnymi oliwkami i nuty wiśni, dobrą czekoladę, tosty i niestrudzony nos perfumy.
  • Usta: okrągłe, symetryczne i mięsiste i mocne taniny. wielki kwasowości. Bardzo dobra struktura z długim i przyjemnym smaku postu. Usta są nadal zgodne z nosa.


Rozwój i Aging

Wino z własną tożsamością, z unikalnych cech, zobowiązanie do jakości, codziennej pielęgnacji winnic i pełnego szacunku dla przyrody.

To wino zostało wyprodukowane wyłącznie z winogron zbieranych w winnicach własnej rodziny, odmiany 100% Tempranillo i produkowane w naszych zakładach.

Winobraniu był 2 tydzień października Alto Barroso Vinedo 75 lat. Szczep jest małe ziarno, a średnia produkcja 1,00 kg na Cepa , Ta winnica znajduje wysokość 833 metrów Na glebie gliny i kamienia. Na jego sytuacji to winnica znajduje się w obszarze chronionym przed nagłymi zmianami temperatury i jest jeden z najstarszych winnic w Ribera del Duero ,

winogrona są przenoszone do piwnicy, gdzie możemy dokonać długiej maceracji 28 dni na własnej skórze, z codziennym ręcznego pompowania, a następnie uruchomić kontrolowanej fermentacji w temperaturze 25 ° C Malo fermentacji mlekowej tego wina jest w Nowe beczkach z dębu francuskiego (100%), a potem pozostaje przez 24 miesięcy w beczkach.

Jesteśmy butelkowania wina, i przechowywać w butelce z piwnicy przez 24 miesiące, przed dostarczeniem do klienta.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Lekko Pikantne
Rodzaj Winogron
Tempranillo
Rodzaj Starzenia
Reserva
Zawartość Alkoholu
14.5%
Temperatura Podawania
16
Rocznik
2016
Prezentacja
1 butelka
Organiczne
Uprawa Organiczna

Nagrody i Wyróżnienia

Nagrody i poprzednie oceny
RYNEK JAKOŚCI RYBERA del Duero Burgalesa

Do łączenia z

Łączenie
Red Meats, all kinds of game, meat stews, cured meats, fish, cheeses Sheep

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Porównaj 0