Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Amaya Arzuaga Colección 2016

66,45 €
bez podatku 54,92 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Nowy produkt

Aby wyświetlić czysty, jasny, wysoki warstwę wiśniowy kolor z odcieniami fioletu. Nos: wielka złożoność aromatyczny z pierwszych wrażeń z toffi, palone i karmelizowaną świetle ich łączenia z czarnych owoców, suszone płatki róż i siano są także obecne. W aksamitne usta i smaczne. Z eleganckim kroku i wielkiej wytrwałości.
,

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 141 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 141 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Amaya Arzuaga Colección 2016 - wina z ribera del duero

br & gt; Rozwój i Aging

Winogron pochodzących z winnic stulatków prefiloxéricos z Ribera del Duero, zlokalizowane na piętrach dodatkowe funkcje (ziemia piaskowców i aluwialne uzupełnione kredowej glebie na dużych wysokościach).

Po osiągnięciu dojrzałości dojrzałości winogron jest zbierana ręcznie z staranny dobór i zabrany do piwnicy w pudełka o długości nie większej niż 15 kg, gdzie klastry zostały wybrane do encubarlos z własnym zera i przechodząc codziennie niewielki krok przed rozpoczęciem fermentacji alkoholowej. Po rozpoczęciu fermentacji, oprócz niezbędnych bazuqueos kroczenie klastry są 18 dni po inkubację devatted i wino jest wprowadzony w 14 nowych beczkach z francuskiego dębu z różnych lasach, aby osiągnąć aromatyczny, że złożoność scharakteryzowane; pobyt w beczce trwa od połowy października 2010 roku do czerwca 2012 roku, kiedy wina
Starzenie: 21 miesięcy w beczkach z francuskiego dębu

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Rodzaj Winogron
Tempranillo
Rodzaj Starzenia
Con crianza
Zawartość Alkoholu
1.5%
Temperatura Podawania
14
Rocznik
2016
Prezentacja
1 butelka

Nagrody i Wyróżnienia

Nagrody i poprzednie oceny
94 Punkty Peñín

Akcesorie

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Porównaj 0