Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Terras Gauda 2021

17,60 €
bez podatku 14,55 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Nowy produkt

  • Tradycja i technologia rzemieślnicza
  • Pierwsze wino galicyjskie z własnym DNA wybrane we współpracy z CSIC
  • Unikalny Alabarino marki z własną osobowością
  • Złożone, ale łatwe do picia, aromatyczne, mięsiste, aksamitne, świeże i długie.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 37 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 37 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina białe Terras Gauda 2021 - wina z rias baixas

Tradycja i technologia rzemieślnicza charakteryzują Terras Gauda, ​​w którym zdobyli wyjątkową markę Albarino. We współpracy z CSIC wybrali pięć odmian winogron albarina o najwyższej jakości, odporności i organoleptycznych właściwościach winnic tej winnicy, aby uzyskać pojedynczy ferment i nie manipulować genetycznie. Pierwsze wino galicyjskie z własnym DNA.

Nota degustacyjna

  • Kolor : Słomkowożółty.
  • Nos : Z pozornie przeciwstawnych cech: kompleks, ale łatwe do picia, aromaty dojrzałych brzoskwiń, ananasów, anyżu, kwiatu pomarańczy i mandarynki cytrusowe są oparte na przyjemnym minerału, ziemisty notatek i liścia laurowego i wspomnienia mięty.
  • Usta : Pierwszym wrażeniem jest wino o dużym charakterze, które wypełnia nasze usta mięsnością, mocną strukturą i aksamitnym wrażeniem. Ta konsystencja, wraz ze świeżą i przyjazną kwasowością, oferuje nam przyjemne, intensywne wino o długim finiszu. Jest to wyraźne odbicie tego wspaniałego dodatku.

Opracowanie i starzenie się

Ten opracowany z moszczu łzowe Noble szczepów autoctonas Doliny O Rosal, znajduje się na galicyjskich brzegów rzeki Rio Mino, bardzo blisko i to przepływa przez ziemie La Guardia przeciwko sąsiedniej Portugalii i wewnątrz nazwy pochodzenia Rias Baixas
Opracowano z odmianami 70% Albarino, 18% Caino i 12% Loureiro.
Albarino przyczynia się do połączenia z owocowymi aromatami i objętością w jamie ustnej. The Loureiro daje nam dobrą kwiecistą intensywność, a Caino oferuje mieszankę aromatów egzotycznych owoców, balsamicznego i najważniejszej, wspaniałej struktury i osobliwości.
Albarino i Caino pochodzą z działek o niższej wysokości, to znaczy o wyższej wilgotności i cieplejszej, co oznacza wcześniejsze zbiory, a zatem wyższą koncentrację, niższą kwasowość i więcej zawartości w winach. Ten Albarino jest tym, który jest zbierany wcześniej, między 16 a 21 września, a ostatnia odmiana Caino, która jest zbierana, od 26 do 29 września, jest najnowsza, chociaż po raz pierwszy została zebrana przed miesiąca października.
Loureiro pochodzi z winnic na większej wysokości i niższej wilgotności, świeższych, powodujących wolniejsze dojrzewanie, które zapewnia żywe Laureiro z intensywnymi aromatami i miękkością w ustach. Jest zbierany od 24 do 25 września.

Po maceracji zimnego o różnych czasach w zależności od gatunku, fermentację prowadzi się w niskiej temperaturze, ze stali nierdzewnej. Następnie naturalnych drożdży wybranych z winnic wytwórni własnej, wino jest stabilizowana na zimno, odsącza się i dodaje się w butelkach.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Białe
Styl Wina
Białe - Intensywne i Kremowe
Rodzaj Winogron
Kajeno, Albariño, Loureiro
Rodzaj Starzenia
Joven
Zawartość Alkoholu
12.5%
Temperatura Podawania
10
Rocznik
2021
Prezentacja
1 butelka

Nagrody i Wyróżnienia

Nagrody i poprzednie oceny
91 Peñín (2016) | 92 Peñín (2015)
Punkty AporVino
93

Do łączenia z

Łączenie
Makarony, Potrawy ryżowe., Sałatki, Skorupiaki, Sery, Mięso białe, Przystawki

Akcesorie

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Porównaj 0