Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Sospechoso 2018

11,05 €
bez podatku 9,14 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Uwaga: Ostatnie Sztuki!!!(1)

Nowy produkt

  • Sospechoso Tinto jest winifikowany przez prestiżowego enologa Marcosa Egurena (Sierra Cantabria, San Vicente, Viñedos del Páganos i Teso la Monja).
  • Jest to również jedno wino z sześcioma różnymi etykietami, które jest wprowadzane losowo do opakowań, dzięki czemu mogą otrzymać dowolne z nich bez możliwości wyboru konkretnego modelu etykiety.
  • Oryginalne czerwone wino, owocowe, przyjazne i łatwe do picia, wyprodukowane w okolicach Manchuela (Vino de la tierra de Castilla) z kupażem winogron Tempranillo i Tinta de Toro.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 23 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 23 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (2)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Sospechoso 2018 - wina z manchuela

Notatki smakowe:

Intensywny wiśniowo-czerwony kolor z rubinowymi refleksami.
Nos: aromaty mineralne połączone z owocami czerwonymi i czarnymi.
Podniebienie: owocowe, miłe i z słodkimi taninami.

Rozwój i starzenie się:

Zbiór przeprowadzony ręcznie w pierwszym tygodniu października w kontrolowanych winnicach w Machuela, 700 metrów nad poziomem morza. Fermentacja w kontrolowanej temperaturze pomiędzy 26 a 29 °C. Całkowita maceracja ze skórami przez 20 dni. Fermentacja malolaktyczna przeprowadzona w 75% w zbiornikach ze stali nierdzewnej i w 25% w jednorazowych beczkach z francuskiego dębu. Starzenie się 6 miesięcy w zbiornikach i 6 miesięcy w beczkach z francuskiego i amerykańskiego dębu o pojemności 225 litrów.

Ciekawostki:

Uvas Felices zrodził się ze stowarzyszenia kilku uznanych winiarzy w Hiszpanii. Jego celem jest połączenie wysiłków na rzecz prezentacji win z różnych regionów Hiszpanii i chronionych pod płaszczem dystrybutora Uvas Felices. Projekty winiarskie składające się na Uvas Felices to Ca N'Estruc, L'Origan, El perro verde, Fenomenal, El Jardín de Lucía, Sospechoso, Venta Las Vacas, Paisajes, La Locomotora, Viña Al Lado de la Casa i El Hombre Bala.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Lekkie i Owocowe
Rodzaj Winogron
Tinta de Toro, Tempranillo
Rodzaj Starzenia
Con crianza
Zawartość Alkoholu
14.0%
Temperatura Podawania
16
Rocznik
2018
Prezentacja
1 butelka
Punkty AporVino
92

Do łączenia z

Łączenie
Potrawy z grila., Jagnięcina, Sery, Przekąski i przystawki., Mięso białe, Wędliny

Akcesorie

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Porównaj 0