Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Palacio Quemado Los Acilates 2016

17,91 €
bez podatku 14,81 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Uwaga: Ostatnie Sztuki!!!(1)

Nowy produkt

  • Palacio Quemado los Acilates jest odbiciem a wyjątkowa płatność w Extremadura alentejana, gdzie Extremadura i portugalska granica Alentejo.
  • Wino wyróżnia się jego osobowością tylko świadczone przez gleby gruntów, które ze swej natury jest zupełnie inna od reszty osiedla Quemado pałac, stoki o stromym zboczu i glebach przeważnie Wapienne
  • Acylates 2015 , który dostał 93 punkty Penin w edycji 2018 jest to wino bardzo elegancki i z dużo osobowości

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 38 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 38 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (29)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Palacio Quemado Los Acilates 2016 - wina z extremadura vt

Nota degustacyjna:
  • Kolor: kolor wiśni czerwony dobrze zakryty.
  • Nos wielka złożoność z nuty kwiatowe na pierwszym planie, aby ustąpić miejsca tle mineralnych i czerwonych owoców z pikantnymi akcentami.
  • Boca: Jest szeroki, o dużej objętości i zbalansowanym, pozostawiając długie i jedwabiste wykończenie. Bardzo elegancki

Opracowanie:

Palacio Quemado Acilates jest zbiorem odmian Trincadeira i Touriga pochodzący z pojedynczej działki Pałac Quemado nieruchomości które, ze względu na swoją charakterystykę klimatu, gleby, orientacji itp., czyni ją całkowicie odmienną od innych działek gospodarstwa, dlatego Jest on wytwarzany i butelkowany osobno. Acilates, stromo opadający obszar spowodowany erozją, to działka o orientacji północnej i głównie gleb wapiennych z głęboką warstwą gliny, działa organicznie.

Wino wykonywane fermentacji alkoholowej, spontanicznie z drożdży, w betonowych zbiorników z kolejnym wadliwą fermentacji wina jest barrica.El rafinacja przez 12 miesięcy w małych dębowych francuskich fudres czwarty wina 500 litrów, z lasów Allier, Vosges i Nevers, ze kolejny rok w butelce.

Ciekawostki:

Palacio Quemado jest członkiem od stycznia 2015 roku Świetne płatności z Hiszpanii, stowarzyszenie posiadłości winnych w całej Hiszpanii, które bronią i propagują kulturę wina Pago, produkowaną na określonym terytorium i odzwierciedlającą niepowtarzalną osobowość jej gleby, jej podglebia i klimatu.
Winiarnia wraz z grupą Envinate winiarzy - Roberto Santana , Alfonso Torrente , Laura Ramos i Jose Angel Martinez -, pracuje dla odzwierciedlają w winach powrót do źródła i obrona natury każdego terroir indywidualnie, aby wynik unikalne i niepowtarzalne wina ,

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Lekkie i Owocowe
Rodzaj Winogron
Trynkadera, Touriga
Rodzaj Starzenia
Crianza
Zawartość Alkoholu
13.5%
Temperatura Podawania
15
Rocznik
2016
Prezentacja
1 butelka
Punkty AporVino
95

Nagrody i Wyróżnienia

Robert Parker
91
Peñín
93

Do łączenia z

Łączenie
Pasztety lub Foie Gras, Przekąski i przystawki., Sery, Do wszelkiego rodzaju mięs, Wędliny, Ser Parmezan, Potrawy z grila., Foie

Akcesorie

Menu

Kod QR

Porównaj 0