Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Mauro VS 2019

59,77 €
bez podatku 49,40 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Uwaga: Ostatnie Sztuki!!!(6)

Nowy produkt

  • Mauro Vendimia Seleccionada to ważne kastylijskie czerwone wino, stworzone przez Mariano García, jednego z najbardziej szanowanych enologów w Hiszpanii, po trzydziestu latach pracy na stanowisku dyrektora technicznego w Vega Sicilia.
  • Wyprodukowane z wyselekcjonowanych 100% winogron Tempranillo i starzone przez 26 miesięcy w beczkach, jest najbardziej starannie wykonanym winem tej winnicy. Wyrazistość i subtelność w jednym z najatrakcyjniejszych roczników ostatnich pięciu lat.
  • Mnóstwo owoców, czerwonych owoców, bardzo kwiatowe, gęste, bogate i o aksamitnym charakterze..

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 126 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 126 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Mauro VS 2019 - wina z castilli i leon vt

Nota degustacyjna
  • Czerwona wiśnia z fioletowymi akcentami.
  • Wybuch i szerokość w jego aromatycznych zapisach. Pełna czerwonych owoców, kwiatowy.
  • Gęsta i bogata, bardzo dynamiczna w ustach, z chrupiącymi taninami i zemulgowaną teksturą.

Opracowanie i starzenie się:

Opracowane gatunki roślinne Tempranillo winnic o średnim wieku od 20 do 25 lat w Tudela de Duero (Valladolid), strefie o klimacie kontynentalnym, z ekstremalnymi zmianami temperatury między dniem i nocą. Uprawa winorośli nie wykorzystuje herbicydów, a środowisko winnic jest w pełni szanowane.
Winogrona zbiera się ręcznie i przenosi do winnicy w małych pudełkach po 15 kg, gdzie dokonuje się drobiazgowej selekcji.
Fermentację prowadzi się z autochtonicznymi drożdżami z własnego krzewu winnego, a następnie przeprowadza się macerację, która zostaje przedłużona w ciągu dwóch lub trzech tygodni. Starzenie się to 26 miesięcy w beczkach z francuskiego i amerykańskiego dębu o bardzo drobnym ziarnie.

Ciekawostki

A Wino z Kraju Kastylii i Leona opracowany przez Bodegasa Mauro w Tudela de Duero, w prowincji Valladolid. Bodegas Mauro Od 1978 r. Produkuje małe produkcje doskonałych win opartych na dwóch filarach: tożsamości i starzeniu się terroirów.
Mauro Vendimia Seleccionada jest złożonym i eleganckim winem. Jego ogromna koncentracja sprawia, że ​​jest to świetne wino do starzenia się.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Mocne
Rodzaj Winogron
Tempranillo
Rodzaj Starzenia
Con crianza
Zawartość Alkoholu
14.5%
Temperatura Podawania
16
Rocznik
2019
Prezentacja
1 butelka
Idealne na prezent
Tak

Akcesorie

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Porównaj 0