Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Mauro Terreus 2018

95,43 €
bez podatku 78,87 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Nowy produkt

  • Terreus jest wielkim winiarni Mauro i jednym z największych win Hiszpanii.
  • Wino z Pago, 3 hektarowej posiadłości El Paraje de Cueva Baja, wino do starzenia, wyprodukowane w 100% z winogron Tempranillo.
  • Bardzo dobrze opracowane wino, z dużą ilością charakteru, o doskonałej strukturze i koncentracji, nietrwałe i obfite czerwone owoce.


Kupując teraz ten produkt otrzymasz 202 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 202 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Mauro Terreus 2018 - wina z castilli i leon vt

Notatki smakowe:
  • Bardzo intensywny wiśniowy kolor.
  • Aromat o dobrej intensywności, z przewagą dojrzałych owoców czarnych.
  • W ustach wykazuje doskonałą strukturę i koncentrację, prawidłową kwasowość, wyrazistość i siłę owoców. Wyróżnia się nienaganną dojrzałością, której towarzyszy przepych żywych garbników i obfite czerwone owoce.
Praca i starzenie się:
Płatność wino z Paraje de Cueva Baja z zaledwie 3 ha starych winorośli posadzonych na bardzo luźnej glebie z gliny i piasku. Mauro Terreus jest produkowany przez Bodegas Mauro z winogron Tempranillo znajdujących się w mieście Tudela del Duero (Valladolid).
Dojrzewanie trwa 24 miesiące w beczkach z francuskiego dębu.

Ciekawostki:
Bodegas Mauro jest pierwszą rodzinną winiarnią Mariano García w Kastylii i León (ponieważ Maurodos jest włączony do nazwy Toro). Nazwa pochodzi od jego ojca, Mauro García.
Bodegas Mauro założono w 1980 r., dwa lata przed utworzeniem Ribera del Duero D.O., ale Bodegas Mauro został wykluczony z nazwy pochodzenia z powodów ściśle geograficznych w momencie jej utworzenia, ponieważ historyczne argumenty dotyczące winnic Tudela de Duero nie zostały uznane za wystarczające.
Winnice Bodegas Mauro sięgają czasów Austriaków (1562 r., Filip II) i były zwolnione z podatków za ich doskonałą jakość. Z drugiej strony, Mauro zawsze utrzymywał surowe normy jakości i uwolniony od sztywności D.O., udało mu się to wykorzystać, produkując wina o dużym potencjale. Posiadają 35 hektarów winnic w gminach Tudela de Duero i Santibáñez de Valcorba.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Mocne
Rodzaj Winogron
Tempranillo
Rodzaj Starzenia
Con crianza
Zawartość Alkoholu
14.5%
Rocznik
2018
Prezentacja
1 butelka
Idealne na prezent
Tak

Nagrody i Wyróżnienia

Robert Parker
97
Nagrody i poprzednie oceny
96 Parker (2014) | 97 Parker (2012) | 96 Peñín (2011)
Punkty AporVino
99

Do łączenia z

Łączenie
Sery twarde

Akcesorie

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Porównaj 0