Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Pétalos del Bierzo 2019 -Outlet

15,25 €
bez podatku 12,61 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Nowy produkt

Outlet: butelka po obniżonej cenie z powodu kosmetycznego uszkodzenia etykiety.
  • Pétalos del Bierzo jest eleganckim, intensywnym i wykwintnie perfumowanym winem, które doskonale odzwierciedla wszystkie niuanse winogron Mencia i regionu Bierzo, znanego również jako hiszpański Burgundia.
  • Stare krzewy winorośli uprawiane na stromych i skalistych łupkach, z których pozyskuje się najlepsze z menkijskich winogron.
  • Guru wina Robert Parker ocenił je jako najlepsze wino na świecie pod względem stosunku jakości do ceny w 2015 roku.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 32 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 32 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (12)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone Pétalos del Bierzo 2019 -Outlet - wina z bierzo

Pétalos del Bierzo to eleganckie, intensywne i znakomicie perfumowane wino, które doskonale odzwierciedla wszystkie niuanse winogron Mencia i regionu Bierzo, znanego również jako hiszpański Burgundia: stare winorośle uprawiane na stromych, skalistych łupkach, z których wydobywa się najlepsze z winogron Mencia.

Uwagi dotyczące degustacji

Intensywna ciemno wiśniowa czerwień, wysoka warstwa. Obfite łzy, które tuszują szkło. Bardzo dobra intensywność aromatyczna w nosie, z dobrą nutą tostową i lekko owocową. Dojrzały czarny owoc nabiera intensywności i staje się bohaterem wraz z mlecznymi, subtelnymi kwiatowymi i przyjemnymi balsamicznymi nutami. Dobre wejście w usta. Świeży, bardzo smaczny, słodki i intensywny, z jedwabistym przejściem. Dobre garbniki trzeba jeszcze wypolerować i skorygować kwasowość. Długie wykończenie z owocowym posmakiem.

Opracowanie i starzenie się

Produkowany wspólnie przez Ricardo Pérez Palacios, syna Chelo Palacios, i jego kuzyna Álvaro Palacios, znanego z win Priorat. Razem stworzyli tę małą winiarnię w Corullón, w sercu Bierzo. Mają kilka małych działek, na których uprawiają typową Mencię.
Wykonane z wybranych Mencii z ich winnic. Fermentacja przeprowadzana jest z całych winogron, łącznie z łodygami, oraz maceracja z użyciem skórek. Krótki czas w beczkach z francuskiego dębu w ciągu 10 miesięcy.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Subtelna Nuta Owocowa
Rodzaj Winogron
Mencía
Rodzaj Starzenia
Con crianza
Zawartość Alkoholu
13.5%
Temperatura Podawania
16
Rocznik
2019
Prezentacja
1 butelka

Nagrody i Wyróżnienia

Robert Parker
94
Peñín
93
Nagrody i poprzednie oceny
93 Parker (2017) | 93 Suckling (2017) | 93 Peñín (2016)
Punkty AporVino
95
Decanter
95

Do łączenia z

Łączenie
Kaczka, Jagnięcina, Sery, Wędliny, Potrawy ryżowe., Pasztety lub Foie Gras, Kuchnia regionalna, Ryby, Foie, Grzyby, Makarony, Mięso białe

Akcesorie

Menu

Kod QR

Porównaj 0