Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

El Sequé 2019

22,53 €
bez podatku 18,62 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Nowy produkt

  • Wybrane jako najlepsze wino z D.O Alicante według przewodnika Peñín w 2016 roku i uzyskało 94 Parker w roczniku 2018 oraz 94 Peñín lub więcej we wszystkich swoich rocznikach.
  • Zostało ono również wybrane przez Wine-Searcher jako wino o najlepszym stosunku jakości do ceny na świecie.
  • El Sequé to doskonałe wino z Artadi w Alicante, świeże i potężne czerwone wino, z wyraźnym śródziemnomorskim charakterem.
  • Wyprodukowane z odmiany Monastrell, jest wynikiem selekcji starych winnic w posiadłości.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 47 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 47 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (7)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone El Sequé 2019 - wina z alicante

Uwagi do degustacji:
  • Kolor: czerwień wiśniowa, o dużej intensywności warstwy.
  • Nos bardzo owocowe, czerwone i czarne owoce z pewną dojrzałością, nutami balsamicznymi, nutami mlecznymi i nutami korzennymi.
  • Boca: Jest miły, elegancki, ustępując dobrej wyrazistości, jest kremowy, z pewnym mięsności pojawiające bogate i dojrzałe taniny, z drewna doskonale zmontowany jest zarówno ciepły, dobra kwasowość z dobrym tempem i trwałe i dobre wspomnienia.

Opracowanie i starzenie się:

Wykonane w 100% z winogron Monastrell ze starych winnic położonych w Alicante na suchym lądzie, na wysokości 600 m, piaszczyste gleby czwartorzędowe z gliniastym podglebiem. Maksymalne poszanowanie środowiska, brak pestycydów i herbicydów. Zintegrowana uprawa winorośli Zbiór odbywa się ręcznie w skrzyniach o wadze 10 kg. Wybór bukiety i jagody. Średnia wydajność 2500 - 3000 kg / ha. Winifikacja w otwartych zbiornikach ze stali nierdzewnej z zimną maceracją przez 24-48 godzin i fermentacją przez 10-12 dni z dwoma codziennymi etapami i małym przepompowywaniem. The Crianza To 12 miesięcy w beczkach z dębu francuskiego o pojemności 500 litrów.

Ciekawostki

Alicante jest historycznie krajem win, aw Seque znajdujemy żywą markę Fenicjan i Rzymian. Zmotywowani chęcią produkcji win o treści historycznej i przyciągnięci klimatem śródziemnomorskim, Grupa Artadi nabyła nieruchomość w 1999 roku. Tutaj łączą one swój klimat i glebę, winnicę, odmianę, Monastrell i tysiącletnią tradycję. 40 hektarów winnicy osiadło na lądzie o skromnej strukturze. Gleby brunatno-wapienne, bardzo ubogie w glinę i próchnicę, co czyni je idealnymi do produkcji wspaniałych win i smakowitego charakteru śródziemnomorski Bogactwo kontrastów, światła, słońca i świeżości podstępu lewantyńskiego, zebrane w pieszczocie.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Subtelna Nuta Owocowa
Rodzaj Winogron
Monastrell
Rodzaj Starzenia
Con crianza
Zawartość Alkoholu
13.5%
Temperatura Podawania
16
Rocznik
2019
Prezentacja
1 butelka

Nagrody i Wyróżnienia

Robert Parker
94
Peñín
94
Nagrody i poprzednie oceny
94 Parker (2018) | 94 Peñín (2017)
Punkty AporVino
96

Do łączenia z

Łączenie
Mięso grilowane, Kuchnia regionalna, Wędliny, Wołowina duszona, Jagnięcina

Akcesorie

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Porównaj 0