Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

El Sequé 2018

26,25 €
bez podatku 21,70 €
  • 750 ml (Botella)

Rabaty ilościowe:

x 3: 22,05 € /butelka PTU Oszczędzasz 12,60 €

- +

Nowy produkt

  • Wybrane jako najlepsze wino D.O. Alicante według Przewodnika Peñína w 2016 roku i uzyskało 94 Peñin i Parker w swoim roczniku 2015 roku, a ponadto zostało wybrane przez Wine-Szukającego jako najlepsze wino w relacji jakości do ceny na świecie.
  • Sequé to doskonałe wino z Artadi w Alicante, potężne, świeże czerwone wino o wyraźnie podziemnym charakterze.
  • Wykonana z odmiany Monastrell jest wynikiem selekcji starych winnic na terenie posesji.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 55 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 55 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (11)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Wina wina czerwone El Sequé 2018 - wina z alicante

Uwagi do degustacji:
  • Kolor: czerwień wiśniowa, o dużej intensywności warstwy.
  • Nos bardzo owocowe, czerwone i czarne owoce z pewną dojrzałością, nutami balsamicznymi, nutami mlecznymi i nutami korzennymi.
  • Boca: Jest miły, elegancki, ustępując dobrej wyrazistości, jest kremowy, z pewnym mięsności pojawiające bogate i dojrzałe taniny, z drewna doskonale zmontowany jest zarówno ciepły, dobra kwasowość z dobrym tempem i trwałe i dobre wspomnienia.

Opracowanie i starzenie się:

Wykonane w 100% z winogron Monastrell ze starych winnic położonych w Alicante na suchym lądzie, na wysokości 600 m, piaszczyste gleby czwartorzędowe z gliniastym podglebiem. Maksymalne poszanowanie środowiska, brak pestycydów i herbicydów. Zintegrowana uprawa winorośli Zbiór odbywa się ręcznie w skrzyniach o wadze 10 kg. Wybór bukiety i jagody. Średnia wydajność 2500 - 3000 kg / ha. Winifikacja w otwartych zbiornikach ze stali nierdzewnej z zimną maceracją przez 24-48 godzin i fermentacją przez 10-12 dni z dwoma codziennymi etapami i małym przepompowywaniem. The Crianza To 12 miesięcy w beczkach z dębu francuskiego o pojemności 500 litrów.

Ciekawostki

Alicante jest historycznie krajem win, aw Seque znajdujemy żywą markę Fenicjan i Rzymian. Zmotywowani chęcią produkcji win o treści historycznej i przyciągnięci klimatem śródziemnomorskim, Grupa Artadi nabyła nieruchomość w 1999 roku. Tutaj łączą one swój klimat i glebę, winnicę, odmianę, Monastrell i tysiącletnią tradycję. 40 hektarów winnicy osiadło na lądzie o skromnej strukturze. Gleby brunatno-wapienne, bardzo ubogie w glinę i próchnicę, co czyni je idealnymi do produkcji wspaniałych win i smakowitego charakteru śródziemnomorski Bogactwo kontrastów, światła, słońca i świeżości podstępu lewantyńskiego, zebrane w pieszczocie.

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Subtelna Nuta Owocowa
Rodzaj Winogron
Monastrell
Rodzaj Starzenia
Con crianza
Zawartość Alkoholu
13.5%
Temperatura Podawania
16
Rocznik
2018
Prezentacja
1 butelka

Nagrody i Wyróżnienia

Peñín
94
Nagrody i poprzednie oceny
94 Parker (2015) | 94 Peñín (2015)
Punkty AporVino
96

Do łączenia z

Łączenie
Mięso grilowane, Kuchnia regionalna, Wędliny, Wołowina duszona, Jagnięcina

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Porównaj 0