- 10%

Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Jamón Bellota 75% Ibérico, La Bellota

365,62 €
bez podatku 332,38 €
podst. 406,24 €
  • 8500 gr - 9000 gr
  • 9000 gr - 9500 gr

- +

Bezpośrednia dostawa od producenta.

Nowy produkt

  • Prawdziwy luksus, jedna z najlepszych szynek iberyjskich karmionych żołędziami, jakie istnieją.
  • Tylko z solą morską, bez konserwantów, bez barwników, bez innych soli.
  • Czerwona Etykieta: Karmiona kukurydzą szynka iberyjska 75%, specjalnie wyselekcjonowana, powoli utwardzana w naturalnych suszarniach, aby uzyskać niezrównaną konsystencję, smak i aromat.


INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (3)

 

Więcej informacji na Delikatesy Jamón Bellota 75% Ibérico, La Bellota - szynka iberyjska

W La Bellota produkty wytwarzane są ze starannej selekcji świń iberyjskich i powolnego, łagodnego procesu peklowania, dzięki któremu powstaje przysmak o niezrównanej konsystencji, smaku i zapachu.

W celu dojrzewania szynki są przenoszone do naturalnej suszarni, w której wilgotność i temperatura są kontrolowane głównie za pomocą mechanizmów wentylacyjnych. Temperatura waha się między 15 °C a 30 °C w miesiącach, w których trwa proces suszenia.

W tym czasie szynka nadal się odwadnia i następuje również jej pocenie się (dyfuzja tłuszczu między włóknami mięśniowymi, która pozwala na zachowanie aromatu po zaimpregnowaniu).

Na tym etapie zaczyna się wytwarzanie ostatecznego smaku i aromatu dzięki szeregowi zmian w białkach i tłuszczach szynki.

Szynka "Red Label Ham": Szynka karmiona żołędziami w 75% iberyjskim (szynki pochodzące od świń czystej rasy iberyjskiej + duroc, hodowanych na wolnym wybiegu i karmionych w końcowej fazie tuczu naturalnymi trawami, aromatycznymi ziołami i żołędziami).

Więcej informacji

Idealne na prezent
Tak
Opakowanie Ozdobne
Tak
Etykieta
Czerwona etykieta

Menu

Kod QR

Porównaj 0