Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Jamón Reserva Especial - Señorío de Olivenza

190,93 €
bez podatku 173,57 €
  • 6500 gr - 7000 gr

- +

Uwaga: Ostatnie Sztuki!!!(5)

Nowy produkt

  • Luksus, jedna z najlepszych szaszłyków z Estremadury, która istnieje!
  • Rezerwa specjalna : Specjalnie wyselekcjonowane świnie, powolne suszenie w naturalnych suszarniach w celu uzyskania niezrównanej tekstury, smaku i aromatu.
  • Wagi, według pór roku, od 6,5 do 7,5 kg

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 405 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 405 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (6)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Delikatesy Jamón Reserva Especial - Señorío de Olivenza - szynka iberyjska

produktów Senorio de Olivenza są wykonane ze starannej selekcji świń i powolnego utwardzania, stateczny, aby dać życie delikatność, z tekstury, smaku i niepowtarzalnym aromacie.

W Senorio de Olivenza, w celu uzdrowienia szynek, są one przenoszone do naturalnej suszarki, w której wilgotność i temperatura są kontrolowane głównie za pomocą mechanizmów wentylacyjnych. Temperatura waha się między 15 a 30 ° C w miesiącach, w których trwa suszenie.

W tym czasie szynka w dalszym ciągu ulega odwodnieniu, a także następuje pocenie (dyfuzja tłuszczu między włóknami mięśniowymi, która pozwoli na utrzymanie aromatu po impregnacji).

Ostateczny smak i aromaty zaczynają być generowane na tym etapie, dzięki serii zmian wytwarzanych w białkach i tłuszczach szynki.

Więcej informacji

Idealne na prezent
Tak
Opakowanie Ozdobne
Tak

Menu

Kod QR

Porównaj 0