Kategorie

Najczęściej kupowane

Lista produktów w/g producenta: Borsao

REKOMENDOWANE PRODUKTY Z WINIARNI BORSAO

W 1958 roku winiarnia została zakupiona przez osobę prywatną, która założyła spółdzielnię Borja oraz jej oryginalną markę Borsao, której pierwsze butelki zostały sprzedane w 1981 roku, a w 1991 wino to było sprzedawane na eksport. Kilka lat później, spółdzielnie Pozuelo i Tabuenca połączyły się z Borja wnosząc swoje zasoby ludzkie, a przede wszystkim  i co najważniejsze, jego winnice. To połączenie winnic nastąpiło w 2001 roku, jak również w tym samym roku zawiązała się nowa spółka o nazwie Bodegas Borsao S.A. Zdolność technologiczna, nowoczesne maszyny i urządzenia, wyposażenie, wielki potencjał winnic i dogłębna wrażliwość wykazywana w dobrze wykonywanej pracy, stanowiły podstawowy filar tej winnicy, który sprawił, że wina marki BORSAO stały się jeszcze bardziej rozpoznawalne na rynku jako wina najwyższej jakości z apelacji D.O Campo de Borja.


Mała apelacja Borsao to prawdziwe imperium win wytwarzanych ze szczepu Garnacha. To bodega, która najlepiej potrafiła wykorzystać i zadbać o ten szczep. Apelacja ta obejmuje aż 1500 hektarów upraw tego starego autochtonicznego szczepu Garnacha, z czego 900 hektarów to szczep Garnacha de Monte, czyli Garnacha, która jest uprawiana przez ponad 35 lat na zboczach Moncayo pod szkłem i bez nawadniania. Stoki i liczne pofałdowanie gór Moncayo skutecznie chronią winnice, zatem aż 2430 hektarów znajduje się w części w północno-wschodniej części prowincji Zaragoza, z których zbiory do produkcji oscylują wokół 9,5 mln kg gron.

WINIARNIA BORSAO


W 1958 roku winiarnia została zakupiona przez osobę prywatną, która założyła spółdzielnię Borja oraz jej oryginalną markę Borsao, której pierwsze butelki zostały sprzedane w 1981 roku, a w 1991 wino to było sprzedawane na eksport. Kilka lat później, spółdzielnie Pozuelo i Tabuenca połączyły się z Borja wnosząc swoje zasoby ludzkie, a przede wszystkim  i co najważniejsze, jego winnice. To połączenie winnic nastąpiło w 2001 roku, jak również w tym samym roku zawiązała się nowa spółka o nazwie Bodegas Borsao S.A. Zdolność technologiczna, nowoczesne maszyny i urządzenia, wyposażenie, wielki potencjał winnic i dogłębna wrażliwość wykazywana w dobrze wykonywanej pracy, stanowiły podstawowy filar tej winnicy, który sprawił, że wina marki BORSAO stały się jeszcze bardziej rozpoznawalne na rynku jako wina najwyższej jakości z apelacji D.O Campo de Borja.Mała apelacja Borsao to prawdziwe imperium win wytwarzanych ze szczepu Garnacha. To bodega, która najlepiej potrafiła wykorzystać i zadbać o ten szczep. Apelacja ta obejmuje aż 1500 hektarów upraw tego starego autochtonicznego szczepu Garnacha, z czego 900 hektarów to szczep Garnacha de Monte, czyli Garnacha, która jest uprawiana przez ponad 35 lat na zboczach Moncayo pod szkłem i bez nawadniania. Stoki i liczne pofałdowanie gór Moncayo skutecznie chronią winnice, zatem aż 2430 hektarów znajduje się w części w północno-wschodniej części prowincji Zaragoza, z których zbiory do produkcji oscylują wokół 9,5 mln kg gron.

Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 produktów
Pokazuje 1 - 2 z 2 produktów

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Brak produktów

10€

ZNIŻKI NA TWOJE PIERWSZE ZAMÓWIENIE!!

10.00 Euro zniżki na Twoje pierwsze zamówienie opiewajace na 100.00 Euro lub więcej!

Prześlemy kupon rabatowy na 10.00 Euro na twoj adres emailowy gdy zapiszesz się do naszego newslettera.

Porównaj 0