Kategorie

Najczęściej kupowane

Lista produktów w/g producenta: HABLA

Winiarnia HABLA (Bodegas y Vinedos de Trujillo) jest młodą winnicą w Estremadura, ale jest również cenną w rozwoju projektu (R & D) w służbie uprawy winorośli i produkcji wina.

Bodegas HABLA (Bodegi  i Winiarnie Trujillo) to nie tylko młoda winnica w Estremadurze, ale również cenny ośrodek badawczo-rozwojowy (R & D) w zakresie upraw winorośli i produkcji wina.

Winnica ta została wyposażona nie tylko w najbardziej zaawansowaną infrastrukturę i najnowsze technologie, ale również pracuje w niej zespół najlepszych ekspertów winiarstwa, którzy przygotowują wina, próbując wydobyć z nich swój niepowtarzalny smak, aromat i kolor, a każdy rocznik wina jest sprzedawany pod tą samą marką, w tym samym, oryginalnym opakowaniu i rozpoznawalne pod numerami: Habla Nr 1, Habla Nr 2 i Habla Nr 3 w zakresie pierwszym rocznika (2005), Habla Nr 4 i Habla Nr 5 drugiego rocznika (2006). Ponieważ co roku, natura tworzy unikatowe dzieła, zatem dzieło to posiada swój własny numer.


W skład licznego zespołu specjalistów, Agudo szczyci się nazwiskiem winiarza, Florent Dumeau, jak również wieloma, nieodkrytymi jeszcze w Estremadurze. terenami.

Więcej
na stronie
Pokazuje 1 - 12 z 17 produktów
Pokazuje 1 - 12 z 17 produktów

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Brak produktów

10€

ZNIŻKI NA TWOJE PIERWSZE ZAMÓWIENIE!!

10.00 Euro zniżki na Twoje pierwsze zamówienie opiewajace na 100.00 Euro lub więcej!

Prześlemy kupon rabatowy na 10.00 Euro na twoj adres emailowy gdy zapiszesz się do naszego newslettera.

Porównaj 0