Kategorie

Najczęściej kupowane

Lista produktów w/g producenta: Real Sitio de Ventosilla - Prado Rey

winnica Prawdziwe Sitio de Ventosilla - PradoRey Został on stworzony przez grupę architektów, inżynierów i pracują winiarzy, aby osiągnąć budynek, który jest w harmonii ze środowiskiem naturalnym, w którym się znajduje, ale także bardzo funkcjonalne osiągnąć osiągnąć poziom jakości, że popyt.

Bodega Real Sitio de Ventosilla - PradoRey  to owoc wspólnej pracy architektów, inżynierów i winiarzy. Winnica ta to budynek, który został stworzony nie tylko w harmonii ze środowiskiem naturalnym, ale również jest bardzo nowoczesny i funkcjonalny i pozwala wydobyć z wytwarzanego tam wina to co ma w sobie najlepsze, czyli jakość.

W bodedze Real Sitio de Ventosilla odbiór i „odpestkowanie” zebranego winogrona odbywa się w górnej części winiarni po to, aby wyciśnięty z winogron sok bezpiecznie przepływał do zbiorników. Fermentacja alkoholowa i maceracja odbywa się w 30.000 litrowych zbiornikach ze stali nierdzewnej. 6 z tych zbiorników zostało nazwanych zanurzonymi kapeluszami ze względu na swoją specjalną strukturę, która pozwala skórce gron  pozostawać przez cały czas w kontakcie z cieczą ułatwiając tym samym, ekstrakcję związków fenolowych, co podwyższa jakość i właściwości win produkowanych w Real Sitio de Ventosilla 

Więcej
Pokazuje 1 - 10 z 10 produktów
Pokazuje 1 - 10 z 10 produktów

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Brak produktów

10€

ZNIŻKI NA TWOJE PIERWSZE ZAMÓWIENIE!!

10.00 Euro zniżki na Twoje pierwsze zamówienie opiewajace na 100.00 Euro lub więcej!

Prześlemy kupon rabatowy na 10.00 Euro na twoj adres emailowy gdy zapiszesz się do naszego newslettera.

Porównaj 0