Kategorie

Najczęściej kupowane

Lista produktów w/g producenta: Moët & Chandon

Moët & Chandon Znajduje się on przez ponad dwa wieki temu, w samym sercu Szampanii. Z góry Reims w przód i zachodniej Marnes Dolinie stara odtąd waloryzację tej niezwykłej krainy, która ma około 800 hektarów winorośli i utrzymywane przez 250 winiarzy.

Jeden hektar Moët & Chandon wymaga więcej niż 750 godzin wielką starannością, aby stworzyć wyjątkowe wina.

Moët & Chandon  znajduje się, od ponad dwóch wieków, w samym sercu Szampanii. Mając piękny widok na górę Reims, a po zachodniej stronie przylegającą dolinę Valle del Marnes, ta niezwykła kraina wina, która porośnięta jest 800 hektarami winorośli i utrzymywane przez 250 winiarzy czerpie same korzyści ze swojej niezwyklej lokalizacji.
Tylko jeden hektar Moët & Chandon  wymaga ponad 750 godzin pracy winiarza, który, aby stworzyć wyjątkowe wina z tej apelacji musi otoczyć te krzewy swoją wielką starannością. Będąc pod taką opieką, szampan Moët & Chandon, z winnicy Champagne już od 1927 roku, słynie ze swojej apelacji, którą otrzymał jako jeden z pierwszych wyróżnionych obszarów chronionych w 1935 roku.

Ponadto, aby zapewnić najlepszy i najszerszy wybór odmian do kupażu oraz całkowicie oddać wartości żyznej gleby i klimat regionu Champagne, Moët & Chandon  skupuje winogrona również od innych winiarzy. Trzy szczepy Szampanii, Pinot Noir, Pinot Meunier i Chardonnay są zawsze obowiązkowo obecne w tych winach i szampanach, jednak komplementarności i synergii nadają grona pochodzące z upraw innych winiarzy.

W swojej klasie Champagne, Moët & Chandon produkuje również najsłynniejszy na świecie, Dom Perignon.

Więcej
na stronie
Pokazuje 1 - 12 z 19 produktów
Pokazuje 1 - 12 z 19 produktów

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Brak produktów

10€

ZNIŻKI NA TWOJE PIERWSZE ZAMÓWIENIE!!

10.00 Euro zniżki na Twoje pierwsze zamówienie opiewajace na 100.00 Euro lub więcej!

Prześlemy kupon rabatowy na 10.00 Euro na twoj adres emailowy gdy zapiszesz się do naszego newslettera.

Porównaj 0