Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Vive la Vida 2017

19,84 €
bez podatku 16,40 €
  • 750 ml (Botella)

- +

Nowy produkt

  •     Vive la Vida jest winem produkowanym z winogron uprawianych w łupkowej glebie o klimacie atlantyckim. Cechy, które są przekazywane do wina.
  •     Jest to bardzo gastronomiczne asturyjskie czerwone wino, z nosem liquorous czerwonych owoców i świeżym, przyjaznym i słodkim smakiem.
  •     Po około 10 miesiącach w beczce, nos Vive La Vida budzi wspomnienia mlekowe, odcienie dymu i aromaty czerwonych owoców i zarośli, a nawet ciekawą nutę słodką.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 42 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 42 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

 

Więcej informacji na -1 wina czerwone Vive la Vida 2017 - home

Notatki smakowe:

  •     Atrakcyjny wiśniowo-czerwony kolor z różowawymi wykończeniami, o średniej intensywności koloru, o długich i gęstych łzach.
  •     Na nosie: bardzo wyraziste pierwsze wrażenie, z nutą czerwonych owoców, liquorous i z wyraźnym balsamicznym i ziołowym charakterem, na bardzo jasnym i zintegrowanym tle przypraw takich jak wanilia.
  •     W ustach jest bardzo przyjemny i jedwabisty. Świeże, przyjemne i słodkie podniebienie, o lekkim ciele i kwasowości oraz jasnej i subtelnej taninie. Z długim i smacznym posmakiem przypominającym dojrzałe kandyzowane owoce i przyprawy.
 

Dane techniczne

Typ Wina
Wina Czerwone
Styl Wina
Czerwone - Lekkie i Owocowe
Rodzaj Winogron
Carrasquín, Verdejo Negro, Albarín Negro, Mencía
Rodzaj Starzenia
Zawartość Alkoholu
13.0%
Temperatura Podawania
14, 16
Rocznik
2017
Prezentacja
1 butelka
Punkty AporVino
90, 93

Do łączenia z

Łączenie
Mięso grilowane, Sałatki, Przekąski i przystawki., Mięso grilowane, Grzyby

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Porównaj 0