Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Baileys

19,11 €
bez podatku 15,79 €
  • 700 ml

- +

Nowy produkt

Baileys był pierwszym likier połączyć śmietanę i alkohol w wystarczająco stabilne, aby umożliwić jego komercjalizacji. Whisky i śmietany homogenizuje w celu utworzenia emulsji, przy pomocy emulgatora zawierający oczyszczony olej roślinny. Sposób ten pozwala uniknąć separacji whisky i kremu podczas przechowywania.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 40 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 40 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (30)

Inni klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Więcej informacji na Likiery Baileys - buy online liquors creams

Udział pozostałych składników używanych nie jest znana, ale zawiera czekolada, wanilia, karmel, cukier cynamonowy.

Według producenta, nie stosuje się żadnych środków konserwujących. Whisky jest wystarczająca, aby utrzymać krem.

Krem stosowany w napoju pochodzi od Avonmore Waterford Plc, spółdzielni mleczarskiej znajduje się około 112 km od Dublina. ponad 4 mln litrów Irish Cream produkcji Baileys są wykorzystywane, co stanowi 4,3% całkowitej produkcji mleka w Irlandii.

Według producenta, alkohol ma trwałość 24 miesięcy i powinny być przechowywane pomiędzy 0 a 25 stopni Celsjusza lub 32 do 77 stopni Celsjusza.

Irlandzki Lody można pić sam lub jako część koktajlu. Oczywistym jest również, aby zabrać go z kawą zamiast śmietaną, z alkoholem nieogrzewanym podawane z Horlicks. Jak mleko, śmietana cięcia w kontakcie z elementem kwasem. Śmietana i mleko zawiera kazeiny, która krzepnie po zmieszaniu z kwasów, takich jak cytryny lub tonikiem. Chociaż jest to często niepożądane w wielu koktajli szukają przede wszystkim powodować krzepnięcie. Kawa Baileys podawane jest za pomocą miary Baileys w filiżance z kawą i polane śmietaną.

Dane techniczne

Zawartość Alkoholu
17.0%
Prezentacja
1 butelka

Ostatnio Oglądane

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Porównaj 0