Nowość!

Zdjęcie jest tylko orientacyjne i może pokazywać grafikę z innego rocznika.

Don Ramón żołądź karmiony 75% szynki iberyjskiej

421,95 €
bez podatku 348,72 €
  • 7000 gr - 7500 gr
  • 7500 gr - 8000 gr
  • 8000 gr - 8500 gr
  • 8500 gr - 9000 gr
  • 9000 gr - 9500 gr

- +

Bezpośrednia wysyłka od producenta.

Nowy produkt

  • Prawdziwy luksus, jedna z najlepszych szynek iberyjskich karmionych żołędziami, jakie istnieją.
  • Tylko z solą morską, bez konserwantów, bez barwników, bez innych soli.
  • Czerwona Etykieta: Karmiona kukurydzą szynka iberyjska 75%, specjalnie wyselekcjonowana, powoli utwardzana w naturalnych suszarniach, aby uzyskać niezrównaną konsystencję, smak i aromat.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1133 punktów lojalnościowych. Obecna zawartość koszyka wygeneruje 1133 punktów , które mogą być wymienione na kupon rabatowy..

INNE PRODUKTY Z TEJ KATEGORII (5)

 

Więcej informacji na Gift Don Ramón żołądź karmiony 75% szynki iberyjskiej - buy gourmet gifts

W Señorío de Olivenza produkty wytwarzane są ze starannej selekcji świń iberyjskich i powolnego, łagodnego procesu peklowania, dzięki któremu powstaje przysmak o niezrównanej konsystencji, smaku i zapachu.

W celu dojrzewania szynki są przenoszone do naturalnej suszarni, gdzie wilgotność i temperatura są kontrolowane głównie za pomocą mechanizmów wentylacyjnych. Temperatura waha się od 15º do 30º C w miesiącach, w których trwa proces suszenia.

W tym czasie szynka nadal się odwadnia i następuje również jej pocenie się (dyfuzja tłuszczu pomiędzy włóknami mięśniowymi, która pozwala na zachowanie aromatu po zaimpregnowaniu).

Ostateczny smak i aromat zaczyna się na tym etapie, dzięki serii zmian w białkach i tłuszczach szynki.

Szynka Red Label: Szynka karmiona żołędziami w 75% iberyjska (szynki pochodzące od czystej krzyżówki świń rasy iberyjskiej + duroc, hodowanych na wolnym wybiegu i karmionych w końcowej fazie tuczu naturalnymi trawami, aromatycznymi ziołami i żołędziami).

Menu

Kod QR

Porównaj 0