Kategorie

Lista produktów w/g producenta: Vega Sicilia

Vega Sicilia Jest to prawdopodobnie najbardziej znanym winnica Hiszpanii w świecie. Eloy Lecanda założył ją w 1864. W ciągu prawie 150 lat historii, winnica nie zmieniło właścicieli, ale zawsze zachowując własną osobowość w swoich win: stężony, gatunków i bardzo eleganckie.
Vega Sicilia Jest to prawdopodobnie najbardziej znanym winnica Hiszpanii w świecie. Eloy Lecanda założył ją w 1864. W ciągu prawie 150 lat historii, winnica nie zmieniło właścicieli, ale zawsze zachowując własną osobowość w swoich win: stężony, gatunków i bardzo eleganckie. teraz Vega Sicilia Alvarez należący do Mezquiriz kupili w 1982 roku chce być na czele z najnowszych innowacji w procesie uprawy i produkcji wina oraz rozszerzając obszar winnic.

Rozszerzenie winnic Vega Sicilia Znajduje się on w Valbuena de Duero (Valladolid) po biegu rzeki i ma 250 hektarów winnic. Różnorodność winnicy jest Tempranillo de la Ribera lub cienkiej czerwonej, będąc rodowitym szczep. Ponadto, Merlot, Cabernet Sauvignon i Malbec uprawia.

Vega Sicilia Jest to niewątpliwie sztandar hiszpańskiego wina na świecie.
Więcej
Pokazuje 1 - 8 z 8 produktów
Pokazuje 1 - 8 z 8 produktów

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Brak produktów
Porównaj 0