Kategorie

Lista produktów w/g producenta: Finca Míllara

Winiarnia o powierzchni 700 m2 jest średniowieczną konstrukcją w dębie i kamieniu z okolicy. Położony we wsi A Míllara, w samym sercu sakry Ribery, jest uprzywilejowaną enklawą w kanionach Rio Miño. Jest on częściowo podziemny, jako kontynuacja naturalnego zbocza terenu, na którym się znajduje, co gwarantuje stałą temperaturę, naturalnie przez cały rok.

Finca Míllara

Doskonale zintegrowana z winnicami, minimalizuje pogorszenie jakości transportu winogron, posiada najnowsze osiągnięcia i maszyny.

Na przestrzeni lat przeprowadzono kompleksową renowację z zachowaniem oryginalnej architektury.

W Finca Míllara opracowujemy własne winogrona i pracujemy nad ziemią jak nasi przodkowie, w tradycyjny sposób, z orką, bez herbicydów, uzyskując doskonałą jakość, kilogram i pół na wino.

Teren jest wykonany z miękkiego zardzewiałego łupka o nachyleniu 50%, z niewielkimi opadami deszczu, co zmusza korzenie winorośli do pogłębiania się, a tym samym uwalnia cały potencjał "terroiru". Dzięki tej metodologii pracy, w ciągu dziesięciu lat udało nam się osiągnąć powierzchnię 210 000 m2 wysokiej jakości winnic w jednym z najlepszych obszarów produkcji DO. Ribera Sacra.

Zbiory

Żniwa są jednym z najważniejszych etapów każdej winnicy, wszystkie wysiłki, troska i uwaga, że jest poświęcony winorośli wyniki w najlepszych winogron.

W Finca Míllara zbieramy plony na działkach w zależności od dojrzewania alkoholowego i fenolowego winogron pochodzących z różnych winnic wchodzących w skład posiadłości. Bez pośpiechu, ale bez przerwy są one zbierane w punkcie dojrzewania i kwasowości, aby uzyskać najwyższą jakość. Winogrona zbierane są ręcznie w pudełkach o wadze 12 kg i natychmiast zabierane do winiarni w celu schłodzenia.

Kukułka Moonio

Jest witalistą i enologiem zamieszkałym w naszej winnicy i materii alma większości naszych win. Wielki obrońca właściwości organoleptycznych, które określają odmiany winorośli Mencía występujące w winach Ribeira Sacra DO.
Raúl Pérez

Uznany za najlepszego producenta wina na świecie w 2015 roku przez Bettane+Desseauve. Raúl Pérez jest witalistą, konsultantem, enologiem i twórcą najbardziej pośredniczących win w kraju, a jego twórczość ucieleśnia jego osobowość: różne wina, odmiany autochtoniczne, dojrzałe winogrona, które wyrażają i mają własną osobowość, odróżniają się od reszty kraju i zawsze w bardzo ograniczonych ilościach produkcji.
Więcej
Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów
Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Brak produktów