Kategorie

Lista produktów w/g producenta: Mauro

magazyny Mauro Jest to pierwsza rodzina winnicy Mariano Garcia ziemie Castilla y Leon (od Mauro dwa jest mile widziany w nominałach Toro). Jest on nazwany na cześć jego ojca, Mauro Garcia.

magazyny Mauro I został założony w 1980 roku, dwa lata, zanim stał się O.D.
magazyny Mauro Jest to pierwsza rodzina winnicy Mariano Garcia ziemie Castilla y Leon (od Mauro dwa jest mile widziany w nominałach Toro). Jest on nazwany na cześć jego ojca, Mauro Garcia.

magazyny Mauro I został założony w 1980 roku, dwa lata, zanim stał się O.D. Ribera del Duero, ale Winnice Mauro Została wykluczona z nazwą pochodzenia ze względów ograniczoności ściśle geograficznego w czasie swej konstytucji, ponieważ historyczne argumenty winnic Tudela de Duero nie jest uznane za wystarczające.

VINEYARDS magazyny Mauro Są w wieku Austrii (1562, Felipe II) i były zwolnione z płacenia podatków na ich doskonałej jakości. Z drugiej strony, Mauro zawsze utrzymywał ścisłe wytyczne dotyczące jakości i uwalnia od sztywności O.D., on wykorzystał produkcji win o dużym potencjale.
Są właścicielami 35 ha. winnic w gminach Tudela de Duero i santibáñez de valcorba.

w magazyny Mauro tam posadzone Tempranillo 85%, 10% Grenache i Syrah 5%, średnio 22 lat. Gęstość sadzenia waha się od 2500 do 3500 stóp / ha w zależności od winnicy, oferując produkcje 3000-5000 kg / ha. Przeprowadzić kontrole ciągłe sprawie charakterystyki szczepu oraz ściśle wyselekcjonowanych winogron.

magazyny Mauro Jest w starym budynku z XVII wieku, w Tudela de Duero, gdzie wino jest już na samym początku. Dziś odrestaurowany i posiada technologię końcówki do produkcji. Całkowita pojemność wynosi 215.000 L. stożkowe zbiorniki ze stali nierdzewnej 12.000 L. wybrać winogron w winnicy wejściu iz powrotem przez grawitację, aby uniknąć pompowania. Fermentacje są niezależne w każdym różnych winnic i winogron oraz maceracji z skórek waha się od 4 dni i trzy tygodnie w zależności od zbiorów. Na starzenie win Bodegas Mauro Mają 1100 beczkach z francuskiego dębu Allier i Nevers i amerykańskich, z różnymi toast. Pełne beczki jest aktualizowana co 5 lat (20% rocznie). Obecnie sprzedawane Mauro w 28 krajach na całym świecie.
Więcej
Pokazuje 1 - 2 z 2 produktów
Pokazuje 1 - 2 z 2 produktów

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Brak produktów
Porównaj 0