Kategorie

Lista produktów w/g producenta: La Rioja Alta

PRYWATNE sprzedaż wysoki RIOJA

Bodegas Rioja Alta

W dniu 10 lipca 1890 rozpoczyna historię Bodegas Rioja Alta , Pewnego dnia, pięć La Rioja i rodziny baskijski, który podzielił się swoją pasją do wina, założył " Społeczeństwo Vinicola Rioja Alta '. Tak ekscytujące przedsięwzięcie, w którym twórcy mają tak wielką iluzję został początku istnienia Rozwój i starzenie wysokiej jakości win z Rioja , Region starożytnej tradycji produkcji wina, które korzystały z końca XIX przybycie francuskich winiarzy i właścicieli winnicy dotkniętych katastrofalnymi filoksery.

Bodegas Rioja Alta

W dniu 10 lipca 1890 rozpoczyna historię Bodegas La Rioja Alta. Jeden dzień, La Rioja oraz pięć rodzin baskijski, który podzielił się swoją pasją do wina, założył "społeczeństwo Vinicola de La Rioja Alta '. Tak ekscytujące przedsięwzięcie, w którym twórcy mają za wielkich iluzji produkcję i starzenie wysokiej jakości win z Rioja zaczęło. Region starożytnej tradycji produkcji wina, które korzystały z końca XIX przybycie francuskich winiarzy i właścicieli winnicy dotkniętych katastrofalnymi filoksery.

Viñedos de La Rioja Alta, S.A. 2

filozofia

Jakość, elegancja, innowacyjność, odczucie, ewolucja, ... są filarami wzniesiono pięć rodzin, którzy w 1890 roku założyli naszą winnicę i która spiekanych sposób, aby żyć, czuć i produkcji win najwyższej jakości, które ewoluowały od subtelność i doskonałe dostosowanie do nowych smaków kulinarnych.

W ten sposób rozpoczęła stałe dążenie do doskonałości, że w XXI wieku, z identycznym iluzji prowadzenia wydobycia najlepszą tradycję win mądry -Manufacturing nasze beczki, rzemieślniczych obciągania, długiego dojrzewania, itp i łącząc je z najnowocześniejszą technologią Elaboradora ,

Dziś ich wina są międzynarodowym odniesienia wina Rioja i jej wielkie marki są obecne w najlepszych restauracjach na pięciu kontynentach.

Viñedos de La Rioja Alta, S.A. 11

Wielki winnica, geneza doskonałego wina

Duże winnic jest geneza doskonałego wina. Jego szczególności "skarbem" ponad 400 hektarów winnic położonych w najlepszych płatności Rioja.

Tempranillo dominuje nasze plantacje, które również posiadają inne rodzimych odmian takich jak Graciano, Mazuelo i Garnacha, niezbędnych do rozwijania marki i dostarczyć je z jego silnej osobowości.

Uzyskanie i kontrolować jakość winogron jest możliwe tylko przy ograniczonej produkcji mniejszej niż 5000 kg z hektara, a dokładnej kontroli technologicznej od początku okresu wegetacji, aż do zbiorów. Kolejna generacja technologii mających zastosowanie również podczas przetwarzania, co daje nam dużą elastyczność enologicznej w zależności od odmiany winogron, w gospodarstwie pochodzenia i cech owocu.

Podkreślają wrażliwość na środowisko poprzez, na przykład, nie należy używać agresywnych zabiegów lub nawozy nieorganiczne i kolei rozwinąć B + R + I w celu zminimalizowania zabiegi vina.

Viñedos de La Rioja Alta, S.A. 19

Tradycja i nowoczesność

W trudnej sztuce tworzenia wspaniałych win łączymy mądrość tradycji i awangardy. W tym celu, oprócz starej winiarni Haro, mają nowoczesne zaplecze zlokalizowane w Labastida, gdzie oni swoje własne winogrona wina z pomocą najbardziej zaawansowanych technologii.

Dąb jest podstawą hodowli i tym samym tworzyć własne beczki, obecnie 30.000, w całkowicie ręcznie procesu. Z importowane ze Stanów Zjednoczonych i suszono drewno odkryty przez dwa lata, jej operatorzy każda baryłka produkowana w bednarstwo stulatków obiektów Haro.

Co sześć miesięcy, strąconych rzemieślnik w świetle świecy wszystkie beczki. Sztuką poprzez sprzyjanie ewolucji wina, oczywiście czyste osadów i kontrolować każdą beczkę indywidualnie.

Po przejściu przez lufę, podnosząc przenosi się do szaf, gdzie ich wina wypolerowania ich osobowość, zaokrąglone i rozwój wszystkich jego cech.

Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów
Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów

Menu

Kod QR

Ostatnio Oglądane

Brak produktów
Porównaj 0